Stellar проведе масштабний airdrop на $120 млн

CryptoExplorer         Немає коментарів         Stellar airdrop
121 перегляд
Некомерційна організація Stellar Development Foundation проведе airpdop на 2 млрд токенів XLM (близько $120 млн) серед користувачів месенджера Keybase.


За словами представників Stellar, це найбільший розподіл монет за всю історію проекту. Монети будуть виділятися учасникам партіями по 100 млн. XLM протягом наступних 20 місяців.

Все, що вам потрібно - це аутентифікований аккаунт на Keybase. Ваші XLM будуть з'являтися в гаманці автоматично, кожного місяця, протягом усього періоду ейрдропу


, - йдеться в блозі Stellar.

Представники компанії також відзначили, що по ейрдроп буде гарантовано тривати три місяці. Після цього в Stellar приймуть рішення, продовжувати чи ні, взявши до уваги «ключові показники успішності» кампанії.

Keybase отримав інвестиції від Stellar Development Foundation в 2018 році. За кілька років до цього блокчейн-стартап залучив $10,8 млн венчурних інвестицій в раунді фінансування, очолюваному Andreessen Horowitz.

Інтеграція Stellar і Keybase сталася в травні 2019 року і з тих пір користувачі мессенджера можуть відправляти токени XLM один одному. Розробники обіцяють найближчими місяцями додати в месенджер ряд нових функцій.

На поточний момент часу число користувачів Keybase досягло 300 тисяч.

Відзначимо, що тенденція до інтеграції криптоактивів в різні месенджери і соцмережі набирає обертів. Наприклад, до кінця жовтня має відбутися запуск масштабного проекту Telegram Open Network, а в 2020 році найбільша соціальна мережа Facebook збирається запустити власну цифрову валюту Libra.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах