Холдити чи ні. Головні альтернативи біткойну

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin Ethereum Ripple Bitcoin Cash
129 переглядів
Купити альткойни зараз, почекати ще або продавати їх всі поки не пізно? Давайте обговоримо, наскільки мають рацію Bitcoin-максималісти, що всі альткойни - скам і їх ціна приречена впасти до нуля? Ми маємо іншу точку зору і готові відповісти на ці аргументи.

Також ми пропонуємо вам огляд ТОП-3 криптовалют по капіталізації після Bitcoin, а саме Ethereum, Bitcoin Cash і Ripple. Як йдуть справи у цих проектів, хто головні конкуренти і яке майбутнє їх чекає.

А в кінці статті відповімо на запитання, коли чекати на сезон альткойнів. Якщо ви дивитеся тільки на доминацию Bitcoin на ринку, то цього ще мало, потрібен додатковий стимул.

Майбутнє альткойнів


Є такі люди, як Bitcoin-максималісти, які впевнені в тому, що залишитися на ринку криптовалют повинен тільки один і ним буде обов'язково Bitcoin. Подібні розмови стають все частішими, адже останні місяці нові гроші приходять тільки в Bitcoin'и, а більшість інших криптовалют сьогодні дешевші на 80-90% від своїх максимальних значень.

Першим з прихильників цієї точки зору, на думку спадає Тон Вейс, який неодноразово називав всі альткойни без винятку скамом.

На чому будуються його доводи? Наприклад, Ethereum - це непотрібна платформа, адже вже сьогодні смарт-контракти можна створювати на базі Bitcoin і там вони будуть дійсно забезпеченими і надійно захищеними. Відносно Ripple Тон не розуміє, який дурень буде переводити гроші через волатильний токен XRP, якщо є стейблкойни і взагалі ніхто не заважає банку випустити власну цифрову валюту.

Є у Тоні Вейса і камінь в город інших криптовалют. Наприклад, він не бачить сенсу в існуванні Litecoin, якщо вже є Bitcoin. А з приводу Binance Coin, так це взагалі порушення закону і рано чи пізно регулятори прикриють лавочку. А головна претензія Тоні Вейса до всіх альткойнів в тому, що їх творці просто друкують свої гроші з повітря, щоб на цьому розбагатіти.

Чи є в подібних заявах логіка? Все виглядає досить струнко і практично з усім можна погодитися. Але справа в тому, що дана логіка не спрацює, і альткойни були, є і будуть далі. Наша позиція полягає в тому, що багато криптовалют на ринку насправді не варті нічого і їх випускали виключно з метою особистої наживи. І, тим не менше, є криптовалюти, які заслуговують право на існування і вони залишаться з нами якщо не назавжди, то на дуже довгий термін.

Чому так? Давайте змоделюємо ситуацію. Наприклад, Ethereum. Якщо зараз або навіть через рік на цій платформі з'явиться продукт для масового споживання, то у криптовалюти Віталіка Бутеріна все буде добре, і плювати, у кого більше транзакцій в секунду. Що стосується Binance Coin, то його існуванню нічого не загрожує, поки добре йдуть справи у материнської біржі і вони як-небудь домовляться з регуляторами. Або Litecoin, що заважає людям і далі продовжувати його використовувати як засіб платежу, якщо у монети буде досить широка сфера прийняття? Те, що вже є Bitcoin, погодьтеся, аргумент досить слабкий, хто б його не приводив?

Так що не все так погано у альткойнів, з ціною справи поки не дуже, це є, а ось в майбутньому вони себе ще покажуть, і давайте переходити до огляду ТОП-3 криптовалют по капіталізації після Bitcoin.

ТОП-3 альткойнів


Ethereum


Ethereum давно знаходиться на другому місці за капіталізацією після Bitcoin і це заслужено по ряду причин. Наприклад, найбільша армія прихильників і холдерів після Bitcoin, величезна кількість задіяних розробників і ефір - як і раніше, найпопулярніша платформа для випуску токенів і запуску децентралізованих додатків.

Сьогодні Віталік Бутерін і компанія зосереджені на тому, щоб вирішити проблему масштабування, що має суттєво збільшити кількість оброблюваних транзакцій в секунду і заодно зробити їх максимально дешевими. Ставка робиться на Ethereum 2.0, який буде працювати на шардінгу і Proof-of-Stake майнінгу. Чекати локального перетворення ефіру доведеться ще мінімум рік, але, швидше за все, знову будуть затримки і переноси оновлень. Як це було з хардфорком Constantinople, і вже ходять чутки, що до запланованого на осінь хардфорку Стамбул теж не вкладаються в графік.

Ми побачимо оновлений блокчейн Ethereum, але куди важливіше, хто перший з аналогічних проектів надасть продукт для масового споживання. При цьому, якщо у EOS, TRON і ефіру буде у кожного свій мега-популярний додаток, то всі три платформи зможуть спокійно співіснувати. Але подібний продукт потрібен і команда Ethereum нарешті почала це розуміти, що тішить. Адже платформа без користувачів нікому не потрібна, а на вірі інвесторів в проект ще можна протриматися пару років, але вічно так тривати не буде.

XRP


Далі у нас за списком Ripple, або як тепер прийнято говорити XRP. З цією монетою все добре з технічної точки зору, адже компанія продовжує активно розширювати сферу її застосування. Є фонд Xpring, який шукає стартапи, готові розвивати екосистему Ripple. Сама компанія теж не скупилася, вони інвестували $30 млн в платіжного провайдера MonyeGram, і той вже почав використовувати криптовалюту XRP для міжнародних переказів.


На цьому Ripple не зупиняться, і сама по собі ідея токена для банків дуже цікава. Навіть якщо згадати критику, що ніщо не заважає іншим банкам запустити свої криптовалюти для внутрішніх переказів. Як це вже зробили JPMorgan. Та для XRP це все одно не є фатальним, тому що ряд компаній вже використовують їх рішення, а також на ринку завжди будуть ті, хто не захоче розробляти щось своє і готовий взяти на озброєння вже готову технологію. Так що Ripple не стане єдиною криптовалютою для банків, але може зайняти істотну частку цього ринку, що в цілому відкриває великі перспективи.

З чим у них є проблеми, так це з інвесторами в криптовалюту XRP. У 2018 і 2019 роках ця монета показує одні з найгірших результатів, хоч і зберігає за собою третє місце на ринку по капіталізації. На питання, хто винен, є одна відповідь, яку підтримують багато холдерів криптовалюти Ripple. Тільки в другому кварталі 2019 року компанія продала токенів на 250 мільйонів доларів. І вони збираються збільшувати ці продажі, незважаючи на те, що інвестори подали черговий позов до суду, запустили петицію з вимогою зупинити дамп і навіть загрожують хардфорком. Але у Бреда Гарлінхауса своя точка зору на цей рахунок і продажі триватимуть.


Скажемо більше, приплив нових монет на ринок настільки великий, що навіть дійсно позитивні новини не дають приросту ціни, як це було раніше, коли XRP на тлі анонсу запуску сервісу xRapid вийшла на друге місце за капіталізацією.

Тому хочемо попередити всіх власників даної криптовалюти. Тому, що її ціна залежить від цілей компанії Ripple, а їх інтереси далеко не завжди збігаються з бажаннями інвесторів.

Bitcoin Cash


Останнім на сьогодні ми розглянемо Bitcoin Cash. Відносно цієї криптовалюти у нас вкрай неоднозначна думка. Тому, що історія її створення була приправлена промовами про порятунок Bitcoin і втіленні ідеалів Сатоші Накамото. Але на практиці хтось просто захотів свою криптовалюту і надрукував купу грошей з повітря, хоч офіційно це і називається поділ блокчейну в результаті хардфорку Bitcoin. Трохи пізніше команда Bitcoin Cash, мабуть, не змогла поділити ці самі гроші або просто вирішила повторити свій трюк ще раз, після чого Роджер Вер і Крейг Райт обмінялися публічними образами і був проведений ще один хардфорк, після якого з'явився Bitcoin SV.

Дивними були й методи просування Bitcoin Cash, який його ідейний лідер, Роджер Вер, неодноразово намагався видати за справжній Bitcoin. Основною зброєю цієї пропаганди був сайт Bitcoin.com. Зараз вони продовжують в тому ж дусі, хоч Роджер Вер більше і не голова сайту. Тепер його головним заняттям стане однойменна біржа криптовалют, на яку і буде робитися головна ставка по розкрутці Bitcoin Cash.

Варто сказати, що ні за кількістю транзакцій, прийняттю або технології Bitcoin Cash не зміг і близько наблизитися до того, щоб претендувати на звання справжнього Bitcoin. Але у цій криптовалюті досить міцні позиції по використанню та поширенню, якщо її порівнювати з іншими альткойнами. І поки інші хардфорки Bitcoin, наприклад, Bitcoin Gold і Bitcoin Diamond повільно вмирають, то Bitcoin Cash зберігає свої позиції в топі криптовалют і тримається там досить міцно.

Сезон альткойнів


І невелике міркування на тему ціни Bitcoin і сезону альткойнів. Чому зараз гроші заходять тільки в Bitcoin, і чи є сенс інвестувати в інші криптовалюти? Це не фінансова порада, але особисто ми не чекаємо від монет з цієї статті або від інших криптовалют ніяких серйозних рухів за ціною, поки Bitcoin не повернеться до максимумів грудня 2017 року. Тому, що поки це не відбудеться, ринок не отримає імпульсу достатньої сили, щоб гроші почали заходити і в альткойни. А просто чекати сезон альткойнів через перевищення частки Bitcoin на ринку вище 70% не варто. Адже нині немає ніяких причин продавати Bitcoin'и, і особливо продавати їх за альткойни.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах