Біржі Binance і OKEx підтримають хардфорк Ethereum Classic, Atlantis

CryptoExplorer         Немає коментарів         Binance OKEx Ethereum Classic
196 переглядів
У червні Ethereum Classic оголосив, що хардфорк Atlantis знаходиться на стадії тестування. Очікується, що він відбудеться 11-13 вересня на блоці 8 772 000.

Хардфорк ETC або форк Atlantis ініціює ряд оновлень, які будуть включати десять протоколів поліпшення Ethereum Classic, а також вдосконалену взаємодію Ethereum і Etheruem Classic. Крім того, Atlantis підвищить безпеку мережі.

Нещодавно ціна нативної криптовалюти Ethereum Classic (ETC) відновилася після серпневих мінімумів.

На момент написання статті ETC оцінювалася в $6,56, ринкова капіталізація монети становила $743 млн. За останні 24 години вартість монети знизилася на 1,96%, обсяг торгів дорівнював $544 млн. Велика частина торгів припала на біржу ZB.COM в торговельній парі ETC/USDT.

Дві відомі криптовалютні біржі заявили про свою підтримку майбутнього хардфорку Ethereum Classic, Atlantis. Мальтійська біржа Binance поділилася твітом зі спільнотою, підтвердивши підтримку хардфорку.

Генеральний директор біржі Чанпен Чжао написав в своєму блозі, що депозити і виведення ETC будуть заблоковані до видобутку блоку 8 772 000. При цьому він запевнив, що подія не матиме ніякого впливу на торгівлю ETC.

OKEx також поінформувала своїх користувачів про технічні роботи в період оновлення. 11 вересня біржа призупинить депозити і виведення коштів, які відновляться після відновлення стабільної роботи мережі ETC.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах