Новий потужний Ethash-ASIC готується до масового виробництва

CryptoExplorer         Немає коментарів         ASIC Ethereum Ethereum Classic
263 перегляди
Після дев'ятимісячної затримки, виробник нового покоління ASIC для майнінгу ETH і ETC готовий випустити свою першу партію нових пристроїв на ринок.

Компанія Linzhi, що базується в китайському Шеньчжені, заявила в середу, що вона замовила 37 пластин у компанії Taiwan Semiconductor Manufacturing Company, основні частини якої дозволять їй випустити близько 200 майнерів. На цих зразках перевірятимуть, наскільки ефективно вони здатні оброблювати алгоритми Ethash, використовувані в мережах Ethereum і Ethereum Classic.

Випробувальні підрозділи, в разі успіху, стануть важливим кроком до масового виробництва, оскільки Linzhi має намір конкурувати з виробниками обчислювальних мікросхем загального призначення, такими як NIVIDA, а також з фахівцями з майнінгового обладнання Bitmain і InnoSilicon, які роблять ASIC'и для алгоритму Ethash.

Приблизно п'ять мільйонів Ефірів (ETH), нативна криптовалюта в мережі Ethereum, видобувається щороку, що по його нинішній ціні коштує понад 800 мільйонів доларів. Навіть на Ethereum Classic, який базується на оригінальному блокчейні Ethereum, щорічно видобувається близько дев'яти мільйонів власних ETC на суму понад 60 мільйонів доларів.

Потужні чіпи


Linzhi була заснована в лютому 2018 Чень Міном, колишнім керівником по розробці чіпів в Canaan Creative, творця Bitcoin-майнера Avalon. Чен розповів, що нова компанія повністю фінансувалася за рахунок власного капіталу в розмірі близько 4 мільйонів доларів.

У вересні 2018 року компанія оголосила про плани по випуску ASIC'а для Ethash, прагнучи побити ефективність більшості існуючого обладнання. Цільова специфікація Linzhi для Ethash встановлена на рівні 1 400 MH/s при рівні споживання електроенергії один кіловат/годину.

Щоб уявити ці цифри в перспективі, відеокарта NVIDIA GTX TitanV 8 в даний час є одним з найбільш прибуткових компонентів обладнання для обробки Ethash, здатному обчислювати 656 MH/s при рівні енергоспоживання 2,1 кіловат/годину.

При поточній ціні ETH (180 доларів США) і складності майнінгу в мережі, а також вартості електроенергії 0,04 долара США за кВт/год кожен GTX TitanV 8 буде приносити щоденний прибуток в розмірі 7,35 долара США. Аналогічно, якщо для майнінгу ETC використовується та ж відеокарта GTX TitanV 8, який має більш низьку ціну і меншу складність майнінгу, ніж ETH, щоденний прибуток все одно буде близько $6,70.

План А


З моменту анонсу свого ASIC'а Linzhi витратила майже весь свій початковий капітал на дослідження і розробку конструкції чіпа, роботу команди з дюжини чоловік і замовлення першої партії пластин, щоб зробити ставку на зразки для тестування.

Linzhi раніше заявляла, що компанія має намір замовити першу партію чіпів в грудні, щоб зразки були готові в квітні, а серійне виробництво - в червні. Говорячи про затримку, компанія вказує:

Ми недооцінили складність чіпа і час, необхідний для розвитку команди і забезпечення працездатності компанії. Ми з обережністю сподіваємося, що зможемо рухатися далі до кінця графіку, що буде означати 12/2019 для зразків машин і 02/2020 для масового виробництва.

Зворотня знижка


Linzhi повідомляє, що чим більше ASIC'ів ви купуєте, тим більше ви будете платити. Чен сказав, що, можливо, нелогічно, компанія планує прийняти так звану стратегію «зворотної знижки», коли почне приймати попередні замовлення, якщо зразки одиниць виявляться успішними.

Причина полягає в тому, щоб запобігти покупку великої кількості пристроїв одним об'єктом і, таким чином, уникнути концентрації обчислювальної потужності мережі серед обмеженого кола осіб.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах