Coinbase зацікавилася можливістю випуску власного токена

CryptoExplorer         Немає коментарів         Coinbase
212 переглядів
Провідна криптовалютна компанія США, Coinbase, розглядає можливість випуску власного біржового токена, а також запуску платформи для проведення початкових біржових розміщень (IEO), повідомляє CoinDesk.

Відповідну заяву на конференції Invest:Asia в Сінгапурі зробив голова з інституційних продажів Coinbase в Азії, Кайвон Пірестані. За його словами, платформа для проведення IEO є одним з досліджуваних каліфорнійською компанією інструментів формування капіталів.

Для Coinbase тут є по-справжньому цікава можливість. Якщо коротко, то Coinbase уважно стежить не тільки за IEO-простором, а й за пропозиціями security-токенів (STO). Але ніяких офіційних заяв зробити я поки не можу


, - сказав він.

Раніше в цьому році до активного проведення IEO приступив ряд великих криптовалютних бірж, включаючи Binance, Bitfinex, OKEx, Huobi, Gate.io і Kucoin. В рамках таких кампаній біржі виступають у ролі довіреного брокера і дозволяють інвесторам обмінювати емітовані ними токени на токени проекту.

Пірестані додав, що запуск платформи для проведення IEO може відбутися протягом декількох найближчих місяців, однак плани щодо STO більш віддалені. Проте певні кроки в цьому напрямку Coinbase робить. Зокрема, для отримання статусу регульованого брокера-дилера компанія вже придбала кілька сторонніх фірм.

Як би там не було, Кайвон Пірестані підкреслив, що перш, ніж приступати до активних дій Coinbase намір дочекатися підвищення інтересу до STO-пропозицій.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах