Розробка Ethereum 2.0 просувається швидше, ніж очікувалося раніше

CryptoExplorer         Немає коментарів         Ethereum
10 переглядів
Розробка Ethereum 2.0 рухається швидше, ніж очікувалося, повідомляє портал Trustnodes.

Всі основні клієнти вже приєднані один до одного за допомогою локальної мережі (LAN). За словами співзасновника Sigma Prime, Адріана Меннінга, клієнти нод Eth 2.0, написані на різних мовах програмування, тепер можуть «спілкуватися». Меннінг публічно підтвердив, що Nimbus від Status, Artemis від PegaSyS, Lodestar від ChainSafe і Trinity сумісні між собою.

«Ми не очікували, що 3-4 клієнти зможуть комунікувати так рано, тому ми навіть планів таких не будували», - повідомив Мамі Ратсімбазафи зі Status, відповідаючи на запитання про те, коли може бути запущена тестова мережа.

«Ми здійснимо її реліз, як тільки достатня кількість клієнтів буде задоволена усіма елементами специфікацій», - заявив розробник команди Nimbus, Яцек Сієка.

У четвер розробники Eth 2.0 повинні організувати конференц-дзвінок і обговорити, що має статися, щоб вони могли приступити до розгортання тестової мережі. Як зазначає Trustnodes, по всій видимості, тестова мережа між клієнтами в обмеженому режимі вже існує. Її відкриття для широкого загалу фактично означатиме перший реліз Eth 2.0, але поки тільки з тестовими монетами.

Це може статися вже в поточному місяці. Потім тестова мережа пропрацює 3-4 місяці, після чого буде запущена основна мережа, куди користувачі зможуть переносити свій Ефір через депозитний контракт. Офіційно реліз основної мережі заплановано на січень. Більшість зайнятих в розробці Eth 2.0 команд добре справляються зі своїми завданнями, що відображено в прогресі тестової мережі.

Після запуску користувачі, які мають в своєму розпорядженні 32 ETH зможуть зафіксувати їх в стекінговому ланцюзі для отримання винагород на рівні 5-8% на рік. Іншим зацікавленим учасникам для передачі своєї частки доведеться звертатися по допомогу спеціалізованих сервісів, які, ймовірно, з'являться до цього моменту.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?