Дональд Трамп заборонить Bitcoin при ціні $100000

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin
13 переглядів
Відповідаючи на твіт користувача, Дональд Трамп сказав, що заборона на Bitcoin відбудеться, коли його ціна досягне $100 000. Звичайно, це не означає, що заборона не трапиться раніше, як і те, що BTC зможе так зрости в ціні. Проте президент Сполучених Штатів знову виявив своє зневажливе ставлення до криптовалют.

Все почалося в Твіттері 11 вересня у час обговорення заборони електронних сигарет. Співзасновник Fundstrat Global Advisors, Том Лі, зазначив, що Білий дім і Сполучені Штати в цілому мають можливість приймати будь-які заборонні закони:

Ці непов'язані речі показують, що Білий дім може видати «розпорядження», що забороняє все, включаючи Bitcoin.


Виробники електронних сигарет і асоціації споживачів намагаються вести цю битву проти адміністрації Трампа і заборон, які хочуть накласти на ці пристрої.

Проте уряд США і Управління з контролю за продуктами і ліками (FDA) сповнені рішучості заборонити продаж цих сигарет, принаймні тимчасово, до підтвердження їх безпеки. Протягом 30 днів кожен продукт буде виведений з ринку і його продаж буде заборонений.

Президент Сполучених Штатів вже виявляв своє ставлення до криптовалют, особливо до Bitcoin (BTC), коли той досяг $10 500. Вчора в Твіттері у відповіді іншому користувачеві він прокоментував заборону на Bitcoin:

Вірно, згоден.

0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?