Команда Ethereum Classic повідомила про реалізацію хардфорку Atlantis

CryptoExplorer         Немає коментарів         Ethereum Classic
106 переглядів
12 вересня в блокчейні Ethereum Classic успішно відбувся хардфорк Atlantis, спрямований на підвищення його сумісності з Ethereum.

Як повідомляє Ethereum Classic Labs, в оновлення було включено 10 пропозицій щодо поліпшення протоколу (EIP) для підвищення стабільності і продуктивності, в тому числі підтримка нових операційних кодів, заздалегідь скомпільованих контрактів і технології zk-SNARKs (доказ з нульовим розголошенням).

У число координаторів хардфорку увійшли ETC Labs, ETC Cooperative і Chainsafe System. Розробник Яз Хурі відзначив, що цей форк пережив «одну з найбільш довгих дискусій по досягненню консенсусу». Atlantis навіть був відкладений через розбіжності членів команди.


Про свою готовність до оновлення повідомили 60% нод і 75% хешрейту. Також хардфорк підтримали великі криптобіржі, включаючи Coinbase, Poloniex, Binance, Bittrex, Kraken, Shapeshift і OKEx.

«Хардфорк ясно показує, що ми прагнемо до сумісності в роботі з Ethereum», - заявив генеральний директор ETC Lab, Террі Калвер. «Те, що ми хотіли б зробити, це знайти способи змусити два ланцюги підтримувати один одного».
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах