Команда Ethereum Classic повідомила про реалізацію хардфорку Atlantis

CryptoExplorer         Немає коментарів         Ethereum Classic
11 переглядів
12 вересня в блокчейні Ethereum Classic успішно відбувся хардфорк Atlantis, спрямований на підвищення його сумісності з Ethereum.

Як повідомляє Ethereum Classic Labs, в оновлення було включено 10 пропозицій щодо поліпшення протоколу (EIP) для підвищення стабільності і продуктивності, в тому числі підтримка нових операційних кодів, заздалегідь скомпільованих контрактів і технології zk-SNARKs (доказ з нульовим розголошенням).

У число координаторів хардфорку увійшли ETC Labs, ETC Cooperative і Chainsafe System. Розробник Яз Хурі відзначив, що цей форк пережив «одну з найбільш довгих дискусій по досягненню консенсусу». Atlantis навіть був відкладений через розбіжності членів команди.


Про свою готовність до оновлення повідомили 60% нод і 75% хешрейту. Також хардфорк підтримали великі криптобіржі, включаючи Coinbase, Poloniex, Binance, Bittrex, Kraken, Shapeshift і OKEx.

«Хардфорк ясно показує, що ми прагнемо до сумісності в роботі з Ethereum», - заявив генеральний директор ETC Lab, Террі Калвер. «Те, що ми хотіли б зробити, це знайти способи змусити два ланцюги підтримувати один одного».
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?