Біржа Bitlish пропонує вигідне рішення для монетизації медіаресурсів

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitlish
305 переглядів
Криптовалютна біржа Bitlish створила зручний інструмент для купівлі криптовалюти, який може бути вбудований в сайти і канали в соцмережах, приносячи пасивний дохід в криптовалютах власнику ресурсу.

Біржа цифрових активів Bitlish розробила новий сервіс, який дозволяє купувати криптовалютe, оплачуючи її картами Visa і Mastercard, Diners Club, Discover і JCB, а в IV кварталі 2019 року з'явиться можливість проводити оплату картами China UnionPay. Крім цього, у сервісу скоро з'явиться можливість купити не тільки BTC, ETH, Ripple, EOS, Litecoin, але і ще 8 популярних криптовалют. Власники публічних веб-сайтів, інтернет-магазинів, спільнот або каналів в соцмережах можуть вбудувати інструмент від Bitlish в свої медіаресурси і дати можливість своїй аудиторії швидко і просто придбати потрібну їм криптовалюту. В даний час добовий обсяг продажів криптовалют через цей додаток вже перевищив $3 мільйони. В даний момент сервіс працює на англійській і російській мовах, але технічно існує можливість додати будь-яку мову.

Сервіс поєднує в собі послуги карткового еквайрингу, KYC, криптопроцесингу і служби підтримки. За всі ці процеси відповідає Bitlish, що отримала найвищий рівень сертифікації безпеки даних PCI DSS Level 1, який дозволяє організаціям, які приймають дані банківських карт, обробляти більше 6 млн. транзакцій на рік. Стандарт був розроблений Радою за стандартами безпеки індустрії платіжних карт (Payment Card Industry Security Standards Council, PCI SSC), заснованим міжнародними платіжними системами Visa, Masterсard, American Express, JCB і Discover.

Підключення до партнерської програми абсолютно безкоштовне: немає ніяких первинних внесків, депозитів або абонентської плати.

Власник ресурсу, на якому розміщується інструмент у вигляді посилання, баннери або форми з купівлі криптовалют, реєструється на біржі Bitlish і подає заявку на підключення до партнерської програми, вказавши свій обліковий запис на криптобіржі. У відповідь на заявку, Bitlish активує обліковий запис учасника програми, уточнить умови участі, розмір винагороди та інші деталі, а потім вишле посилання, які потрібно буде розмістити на сайті, в підписі в електронних листах або в описі каналу в соцмережах або на форумах.

Після розміщення, власник ресурсу буде отримувати комісію за кожну купівлю криптовалюти, виконану на його сайті або через посилання в його каналі. Розмір винагороди становить до 2% від суми угоди. Комісія перераховується власнику ресурсу в криптовалюті в день проведення операції. Сервіс для купівлі криптовалют - це не тільки можливість монетизувати свій медіаресурс, але і легкий спосіб збільшити свою аудиторію за допомогою нової зручної послуги.

Для інтеграції партнерського посилання, баннерів або форми не потрібно глибоких технічних знань.

Весь процес, як для покупця криптовалюти, так і для власника медіа-ресурсу дуже простий. Користувач вибирає потрібну криптовалюту, вводить кількість монет, які він бажає придбати, адресу, куди перерахувати куплену криптовалюту і вводить дані банківської картки, з якої буде проведена оплата. Після цього йому необхідно відправити копію документа, що засвідчує особу (наприклад, паспорта або водійських прав). Користувачеві, який пройшов один раз KYC, в наступний раз, при купівлі криптовалюти, проходити процедуру верифікації не потрібно. Перевіркою KYC-документів, прийомом платежів і відвантаженням криптовалюти займається криптобіржа Bitlish. Якщо документи проходять перевірку, то покупцеві перераховується криптовалюта, а власник медіа-ресурсу, з якого прийшов користувач, отримує свій відсоток від суми купівлі в якості винагороди.

Ми особисто пройшли верифікацію в суботу, 14 вересня 2019 року. Все зайняло не більше години!

Відразу після отримання винагороди власник медіа-ресурсу може вивести з рахунку криптобіржі Bitlish отриманий дохід, обміняти його на іншу криптовалюту або почати торгувати ним на біржовому майданчику. Користувачі сервісу можуть скористатися гаманцем Bitlish, в такому випадку їм не доведеться платити комісію за блокчейн-переказ.

Якщо власнику ресурсу необхідно вивести винагороду у вигляді фіатної валюти, то Bitlish, після проведення KYC-процедури, зможе виконати переказ як на банківські картки Visa і Mastercard, так і на рахунки в банках або популярних платіжних системах. Це можливо завдяки тому, що Bitlish зареєстрована в реєстрі юридичних осіб Великобританії і має рахунки в Wirecard (Німеччина) і банку Frick (Ліхтенштейн), а тому дозволяє поповнювати депозити шляхом банківських переказів SEPA, SWIFT, а також через більше, ніж 30 міжнародних платіжних систем, наприклад, Skrill і Neteller.

Bitlish - це надійний партнер на ринку криптопроцесингових сервісів з унікальним обсягом вільної ліквідності. Криптобіржа входить в топ-50 світових криптобірж за обсягом добових торгів і відзначена в дослідженні CryptoCompare як майданчик, що відображає реальний, а не роздутий, обсяг торгів. Bitlish входить в список з 30 торгових майданчиків, дані по торгах на яких надходять до котирувального сервіс власника Нью-Йоркської фондової біржі InterContinental Exchange (ICE), а також має LEI, виданий Лондонською фондовою біржею, який дозволяє регуляторам відстежувати фінансові операції Bitlish по всьому світу. Для зберігання криптоактивів Bitlish використовує холодні офлайн-гаманці. Цілодобовий анти-фрод моніторинг стежить за безпекою транзакцій на біржі. У разі будь-яких труднощів користувачі можуть звернутися в службу клієнтської підтримки, яка працює 24/7 і спілкується на 14 іноземних мовах.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах