Топ мобільних застосунків для криптовалютного ентузіаста

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin
270 переглядів
Цифрові активи стали настільки популярні, що підтримку блокчейну впроваджують вже на рівні виробників мобільних пристроїв. Яскравий приклад - компанія Samsung. Нещодавно вона оголосила про те, що в її новому смартфоні, Galaxy Note 10, буде криптогаманець і підтримка децентралізованих додатків. Нативний криптогаманець Samsung з'явився взимку цього року, разом з релізом Galaxy S10. Як смартфони можуть допомогти в управлінні криптовалютами? Представляємо огляд кращих програм, доступних українським користувачам пристроїв на обох платформах - і Android, і iOS.

Зберігання та перекази


Xapo

 • Сайт: https://xapo.com/en/
 • Застосунок: AndroidiOS
 • Число установок в Google Play: понад 1 млн
 • Оцінка в Google Play: 4.3

Менше місяця тому про придбання Xapo оголосила американська криптобіржа Coinbase, яка передала сервісу на зберігання крипто-активи клієнтів на $7 млрд. І це неспроста: про безпеку Xapo ходять легенди. У 2017 році портал Quartz показав, де стартап зберігає головну цінність - приватні криптографічні ключі з функцією мультипідпису, які дають доступ до Bitcoin. Сервери компанії з ключами розташовані в колишньому військовому бункері в Швейцарії, виритому в гранітній горі недалеко від східного берега озера Люцерн. У травні 2018 року Bloomberg повідомляв, що в Xapo зберігається 7% від загального числа Bitcoin в обігу на той момент.

Оскільки Xapo - професійний криптокастодіан, для реєстрації в додатку доведеться розкрити про себе повну інформацію, відсканувати паспорт і зробити з ним селфі, а також вказати адресу місця проживання. Відповідний застосунок для тих, кому потрібно зберігати онлайн великі суми Bitcoin.


Blockchain.com


Найпопулярніший в світі онлайн-гаманець для Bitcoin і інших криптовалют. Крім мобільного застосунку можна працювати з гаманцем через офіційний сайт. Всього в Blockchain.com зареєстровано майже 42 млн. адрес і це число постійно зростає. Інтерфейс багатомовний.

Сьогодні Blockchain.com підтримує вже декілька криптовалют: Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash і Stellar. Крім того, 1 травня Blockchain.com представив підтримку стейблкойна USD Pax, прив'язаного до долара США в співвідношенні 1:1 і регульованого Управлінням фінансових послуг штату Нью-Йорк. Безпека в Blockchain.com на високому рівні, є гнучка система опцій. Можна налаштувати, наприклад, вхід в застосунок по вбудованому сканеру відбитків пальців або через пін-код. Крім того, запроваджена корисна функція свопу - миттєва конвертація криптовалют прямо в гаманці.

Компанія відома і іншим сервісом, доступним на її сайті - розділом з 30 графіками історичних даних про мережу Bitcoin. Там можна знайти майже все - від середнього розміру блоку до числа транзакцій за добу.

Blockchain.com розвиває інші напрямки бізнесу - недавно компанія відкрила криптобіржу The Pit і заявила про плани залучити $50 млн. на створення інвестфонду.


Торгівля, платежі і обмін на фіатні валюти


eToro

 • Сайт: https://www.etoro.com/
 • Застосунок: AndroidiOS
 • Число установок в Google Play: понад 1 млн
 • Оцінка в Google Play: 4.2

eToro - популярний глобальний брокер, який, з деякого часу, підтримує ринок криптовалют.

Застосунок eToro відмінно підійде тим, хто не хоче обмежуватися інвестиціями тільки в криптовалюти - це єдине вікно для входу практично на всі фінансові ринки. Застосунок підтримує купівлю і торгівлю всіми видами активів, аж до товарів і індексних фондів. Щоб отримати можливість купувати активи, потрібно пройти процедуру KYC.

Можна використовувати застосунок і для трекінгу цін (вони оновлюються в реальному часі). Крім історичних даних про ціну активів є можливість створити список «Вибраного», а також сформувати власний портфель і відслідковувати зміну його ціни.

Від інших фінансових сервісів eToro відрізняється наявністю «Соціальної мережі для трейдерів». У eToro зареєстровано безліч професійних трейдерів, які публікують дані про свої угоди. Можна знайти професіонала, виходячи зі своїх переваг, і копіювати його портфель і угоди.


Wirex


Wirex - британський стартап з засновниками з Росії. Цей фінансовий сервіс дозволяє купувати і продавати криптовалюти за фіатні гроші. У гаманці Wirex також можна зберігати всі доступні активи.

На даний момент Wirex підтримує декілька криптовалют, серед яких Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Stellar і XRP, а також декілька десятків національних валют. Є підтримка холодних криптовалютних сховищ. У Wirex є нативний токен, а в квітні компанія випустила відразу 26 стейблкойнів на блокчейні Stellar.

Крім того, всередині програми також доступний обмін активів за внутрішнім курсом і банківські перекази. Відзначимо, Wirex - легальний оператор, який одним з перших отримав в Британії ліцензію на операції з «електронними грошима».

Клієнтам в Єврозоні доступна оплата товарів і послуг онлайн через віртуальну карту Wirex (в тому числі і з криптовалютного рахунку - за допомогою автоматичної конвертації в фіат), вбудовану в застосунок. В майбутньому стартап планує також випустити фізичну карту, яка позиціонується як зручний засіб оплати в подорожах.

Хоча концепція Wirex амбітна (за що сервіс і потрапив в наш огляд), за оцінками застосунку помітно, що поки суміщення криптовалют і фіату не завжди проходить вдало. Так, в сервісі TrustPilot у Wirex тільки 3 зірки з 5, а оцінка в Google Play теж нижче, ніж у інших застосунків з нашого списку.


Payeer

 • Сайт: https://payeer.com/
 • Застосунок: AndroidiOS
 • Число установок в Google Play: понад 1 млн
 • Оцінка в Google Play: 4.3

Payeer - багаторівневий електронний гаманець з можливістю переказу фіатних валют і крипто-активів всередині програми. Він підтримує три фіатні валюти: долар США, євро і рубль, а також декілька криптовалют: Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash і Dash.

Крім того, доступні перекази на рахунки в Qiwi, «Яндекс.Деньги», Advcash і в українському «Приватбанку».

Конвертація криптовалют і фіатних грошей здійснюється через внутрішню біржу Payeer, актуальні котирування також можна подивитися в застосунку. Крім того, доступна історія всіх операцій.


Сoin ATM Radar


Простий, але корисний застосунок для тих, хто любить оплачувати криптовалютами товари і послуги. Він являє собою мапу з зазначеними на ній криптоматами, а також бізнесами, які приймають до оплати Bitcoin.

По кожній точці доступна точна адреса і додаткова інформація. До обраної точки можна прокласти маршрут. У кожного криптомата відзначено, чи може він приймати криптовалюти, або тільки продавати.


Інвестпортфелі і відстеження цін на крипто-активи


Blockfolio

 • Сайт: https://blockfolio.com/
 • Застосунок: AndroidiOS
 • Число установок в Google Play: понад 1 млн
 • Оцінка в Google Play: 4.4

Blockfolio - один з найпопулярніших і зручних мобільних застосунків для управління портфелем крипто-інвестицій. Відрізняється гарним дизайном в темних кольорах. Є можливість створити портфель з будь-яких монет, що торгуються на ринку, і відслідковувати його вартість в різних фіатних валютах. При цьому, по кожному активу, можна дивитися не тільки середньосвітову ціну, але і окремо по торговельному майданчику. Якщо в портфелі є цей актив, в окремій вкладці можна подивитися і його прибутковість.

Корисна функція - імпорт портфеля з профілю користувача на різних криптобіржах (звідти ж будуть поточні котирування). Крім того, нещодавно в Blockfolio з'явився сервіс отримання сигналів з різних джерел. Доступний новинний агрегатор.


TradingView


TradingView - це, мабуть, кращий застосунок для побудови графіків. Він відрізняється від аналогів інтеграцією з усіма світовими ринками і торговими майданчиками. Особливо корисно для торгівлі одним і тим же активом на різних ринках.

Для побудови самих графіків доступний багатий функціонал - починаючи від вибору типу візуалізації і закінчуючи таймфреймами. Крім того, отримані графіки можна редагувати і зберігати, тому Tradingview - вкрай популярний інструмент для аналізу руху цін криптовалют (особливо технічного).

Крім іншого, Tradingview - це також велика соціальна мережа, де користувачі можуть публікувати власні графіки і свої міркування щодо їх аналізу.


CoinMarketCap


І на закінчення представляємо CoinMarketCap - мобільний додаток від найбільш-відвідуваного веб-трекера криптовалют. Версію для iOS випустили в травні 2018 року, а CoinMarketCap на Android з'явився лише цієї весни разом з масштабним оновленням сервісу. На відміну від онлайн-версії, в додатку CoinMarketCap є багато додаткових функцій.

По-перше, користувач може скласти свій портфель крипто-активів, потім застосунок почне відслідковувати зміну його ціни. По-друге, є набір інструментів: конвертер криптовалют для оцінки в фіатних грошах, сервіс порівняння коливання цін на два обраних крипто-активи, а також цінові сигнали. Нарешті, в застосунку є агрегатор новин крипто-індустрії.

Звичайно, в застосунку також присутня зведена таблиця з фінансовими даними за всіма токенами. Є також інформація по торговій активності на криптобіржах.

0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах