Огляд стейблкойнів (Stablecoins)

CryptoExplorer         Немає коментарів    
131 перегляд
Останнім часом навколо стейблкойнів було багато галасу - криптоінвестори все частіше звертають свої погляди в бік цих монет.

Дика волатильність ніяк не сприяє масовому прийняттю криптовалют, і в зв'язку з цим поява нового різновиду віртуальних монет є цікавою тенденцією на ринку цифрових грошей. Дизайн стейблкойнів, призначений для зниження ринкової волатильності, в цілому значно підвищує зручність використання цифрових валют.

Нинішнє вторгнення на ринок стабільних цифрових монет знаменує собою свого роду переворот. Стейблкойни прив'язані до вартості інших активів, фіату або навіть дорогоцінних каменів і розглядаються бізнесом як якийсь гібридний продукт криптовалютної і фіатної економік.

Раніше користувачі бачили в віртуальних монетах лише певну форму інвестицій, однак, зі зростанням випадків використання, це сприйняття змінилося і тепер думка Сатоші Накамото про те, що криптовалюта - це майбутнє грошей, стає як ніколи актуальною. І поява на ринку стейблкойнів призвела до підвищення довіри до блокчейну в цілому. Нижче наведено ряд стабільних монет, які з кожним днем набувають все більшої популярності:

True USD Coin


"Справжній долар США", запущений в 2018 році, представляє собою стабільну валюту в співвідношенні один до одного з доларом США. Монета усуває необхідність в централізованому цільовому фонді і третіх осіб. Вона набула широкої популярності серед інституційних інвесторів, оскільки ціна True USD Coin залишається стабільною з відхиленням в 0,02 долара. У монети вже понад 6,6 тисяч послідовників в соціальних мережах.

Digix Gold Token (DGX)


Як випливає з назви, монета співвідноситься з золотом - її називають "блокчейн-золотом", оскільки один її токен являє собою грошовий еквівалент одного грама цього цінного жовтого металу. Валюта знаходиться на ринку з 2016 року і її цінова стабільність, з моменту запуску, коливалася на 25%. У DGX є понад 15 тисяч послідовників.

Tether (USDT)


Tether є однією з найбільш популярних стабільних монет і своєю високою вартістю він також прив'язаний до долара США. На сьогодні USDT - це найнадійніша монета на ринку. Запущена в 2015 році, вона підтримується командою експертів в області роздрібної торгівлі та фінтех, а число її послідовників в соцмережах вже досягло 27,4 тисяч. Середня стабільність монети становить $0,05. Тим не менше, компанію, що стоїть за Tether, кілька разів звинувачували в сумнівних махінаціях з бухгалтерією. У квітні 2019 року Tether здивував крипторинок, коли досяг свого рекордного максимуму з точки зору щоденних транзакцій за даними CoinMarketCap.

AAA Reserves Stablecoin


AAA Reserves - це ще один різновид стейблкойна, який підтримується широким спектром інвестиційних продуктів і валют. Монета увійшла в криптосферу в 2018 році і, схоже, поступово посуває Tether з його позицій безумовного лідера. Перевага монети полягає в її ціновій стабільності в результаті різноманітності базового портфелю.

JPM Coin


Монета JPM націлена на корпоративних клієнтів JPMorgan, щоб ті могли здійснювати миттєві платежі з використанням приватного блокчейну JPM. Монета знаходиться на стадії бета-тестування, яке проводять інституційні клієнти і банки-партнери JPMorgan. Кожна монета забезпечена заставою: вона коштує рівно 1 долар, тобто так само прив'язана до долара США.

Прогалини, які заповнюють стейблкойни


Ідея стейблкойнів полягає в тому, що вони призначені для стримування властивої криптовалютам волатильності за допомогою забезпечення, яке за ними стоїть - це означає, що кількість монет в обігу базується на певному зарезервованому активі. Якщо на ринку циркулює стабільна монета в 1000 йен, така ж сума повинна лежати в банку, що стоїть за стейблкойном.

Ринок криптовалют схильний до крахів і злетів, і саме на такому тлі поява стабільних монет є дуже доречною. Вони надають інвесторові додаткову впевненість в ринкових коефіцієнтах конверсії. Це підвищує зручність використання криптовалюти і робить її більш практичною при купівлі товарів і послуг.

Потенціал стейблкойнів в мережі неухильно зростає. До грудня минулого року кількість операцій по них зросла до 5 мільярдів доларів всього за три місяці. Тільки в листопаді ніша збільшилася на 1 032% в порівнянні з попередніми двома місяцями. Це зростання було зареєстровано щодо чотирьох значних стабільних монет.

Як працюють стейблкойни?


Стейблкойни спеціально розроблені, щоб пропонувати сталу ціну або цінність пропозиції. Вони виступають в якості мосту між фіатними грошима і децентралізованими віртуальними валютами. Більш того, вони виступають в ролі посередників і використовуються в якості забезпечення при отриманні кредитів, оскільки поглинають ризики, пов'язані з криптовалютами.

Це почасти пояснює той факт, що роботодавці, які платять своїм працівникам в віртуальних валютах, вважають за краще використовувати стабільні монети, ціни яких не відчувають великих стрибків, коли крипторинок раптово падає. На даний момент існує три типи стабільних монет.

Перший тип - це монети, які використовують фіатні гроші в якості застави; для кожної монети на ринку є така ж кількість монет в резервному банку. Вони легко обмінюються без будь-яких ризиків бути порушеними волатильністю, пов'язаною з віртуальними валютами.

Другий тип стейблкойнів використовує в якості застави криптовалюти, резерви яких амортизують волатильність. У цьому випадку одну стабільну монету прикривають дві монети відповідної криптовалюти. Ризик, з яким пов'язана така зв'язка, полягає в тому, що підтримувана монета може раптово впасти в ціні.

Останній тип стабільної монети - той, який не вимагає забезпечення і замість цього працює на смарт-контрактах, які контролюють ринковий попит і загальну пропозицію. Таким чином, ціни таких монет зберігаються стабільними в тандемі з фіатом або активом, до якого вони прив'язані.

У чому полягає секрет популярності стейблкойнів?


У криптосфері все ще є багато невизначеності, особливо коли справа стосується конверсії криптовалют. Нове покоління віртуальних монет пропонує інвестору передбачуваний актив, схожий з традиційними грошима. Стейблкойни виявилися корисними в боротьбі з гіперінфляцією в Венесуелі і випадки їх використання ростуть з кожним днем.

Криптоінвестори вважають, що стабільні монети - це найнадійніший спосіб зберегти свої активи. Ці монети пропонують надійний вихід з проблем, пов'язаних з нестійкою природою криптовалютного ринку.

Криптобіржа Coineal додала стейблкойн XUSB в свій лістинг


Криптовалютна біржа нового покоління Coineal, що входить в топ-10 світових бірж-лідерів криптоекономіки, оголосила про те, що з 29 серпня вводить в лістинг стейблкойн XUSB, торги з яким можна буде здійснювати починаючи з 30 серпня.

XUSB - це стабільна монета, прив'язана до долара США. Завдяки такій прив'язці койн має низьку волатильність і стабільну вартість. Всі активи емітента покриваються страхуванням з рейтингом А чи АА - дочірньою компанією Standard Capital зарезервована 100% вартість випущених активів.

Стейблкойн на сьогодні випущений в обсязі 1 млрд. монет. Рішення задумано як масштабоване і в цілому команда планує випустити 10 млрд. XUSB протягом трьох років. XUSB називає свою монету цифровою валютою нової ери. Плани у компанії вельми нескромні: протягом трьох років отримати найбільшу частку ринку і вийти на перше місце серед стейблкойнів.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах