Що відбувається з ринком ICO і IEO?

CryptoExplorer         Немає коментарів    
221 перегляд
Можливо, це видасться вам сюрпризом, але ринок токенів і ICO є лише оболонкою свого колишнього «я». Його розвиток стримують різні перешкоди, від регулятивного ландшафту до концептуально-технологічних аспектів.

За даними Blockchain і Crypto, в серпні 2019 року відбувся токенсейл 69 токенів, що становить приголомшуюче скорочення на 81% відносно минулого року.


У 2017 році первинна пропозиція монет (ICO) набирала популярність як спосіб збору коштів для стартапів. Це було зручно і легко і дозволяло через інтернет звернутися до глобального пулу інвесторів.

Ці стартапи рекламували себе як нові «Apple» і «Microsoft» з децентралізованою економікою і інвестори, побоюючись не встигнути вкласти кошти вчасно, вкладали буквально мільярди в ці проекти. Але, як з'ясувалося, це було помилкою.

Багато пропозицій далекі від досконалості і стали подібні до бульбашки дот-комів, через що криптопростір піддався масованій хвилі спекуляцій, в результаті чого на піку ринок був оцінений в колосальні $320 млрд.

У чому ж проблема з ICO? Під час криптобульбашки майже всі проекти були переоцінені, тим більше, що у більшості з них не було здійсненної бізнес-моделі. Згідно зі звітом Bloomberg, майже половина всіх ICO-проектів зазнала невдачі протягом всього лише чотирьох місяців з моменту продажу токена.

Проведена масова корекція ринку призвела до того, що 80% ринку криптовалют були знищені.

Але є ще один аспект з ICO, який, в значній мірі, вплинув на обвалення цього ринку, - підзвітність. На відміну від традиційних інвестиційних інструментів, ICO не надавали інвесторам ніяких прав. Якщо засновник стартапу вирішував втекти з усіма грошима і залишити інвесторів ні з чим, як це траплялося багато разів, люди практично нічого не могли зробити.

Зараз ми бачимо, що регулятори залучаються до процесу регулювання токенсейлів. Вже з'явилися численні випадки, коли Комісія з цінних паперів і бірж США пред'являла компаніям звинувачення про порушення закону про цінні папери.

Якщо ICO будуть належним чином відрегульовані, це додасть легітимність простору, який в даний час пов'язаний з шахрайством. Це вигідно для учасників ринку, оскільки зловмисники будуть відсіяні ще на етапі підготовки продажу токенів.

Популярність IEO показує, що зрушення в менталітеті не відбулося, в тому сенсі, що інвестори як і раніше зацікавлені в інвестиціях в якісні проекти. Користувачі схвалили той факт, що біржі проводять суворий процес відбору, що знижує ризики інвестицій в шахрайський проект.

У 2019 році близько 37% всіх токенсейлів припали на IEO, що говорить про появу нового вектора в розвитку буксуючого ринку.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах