Чи можлива заборона Libra в Європі?

CryptoExplorer         Немає коментарів         Libra
97 переглядів
Як писалося раніше, 12 вересня міністр економіки Франції, Брюно Ле Мер, заявив, що його країна не може допустити запуску стейблкойна Facebook в Європі, оскільки на карту поставлено «валютний суверенітет держав». Згодом він запропонував створити в ЄС власну державну цифрову валюту і вже в жовтні почати обговорення цього проекту на нарадах з Міжнародним валютним фондом (МВФ).

Слідом за Францією про заборону Libra заговорили в Німеччині: Томас Хайльманн, з Християнсько-Демократичного союзу, заявив про намір уряду ФРН до кінця вересня заблокувати просування проекту.

Раніше численні запитання до криптовалюти Facebook з'явилися у Конгресу США і американська влада висловлювалася рішуче проти її запуску.

Чи справді Libra можуть заборонити в Європі? Такий ризик є, вважає співзасновник платформи для криптофондів Tokenbox, Володимир Смеркіс:

Оскільки Libra є централізованим інструментом і належить компанії Facebook і її партнерам (близько 100 партнерів, включаючи знамениті MasterCard, Visa і так далі), безумовно, такі шанси є, оскільки держави багатьох країн Європи досі не розуміють сутність криптовалют, яким чином це має вписуватися в їх банківське і фінансове законодавство.

Але насправді існує досить багато ринків, які добре ставляться до криптовалют і блокчейну. Наприклад, Швейцарія, де організація Libra і була зареєстрована. Багато країн можуть бути прихильні до впровадження такого інструменту. Заборона зараз не буде постійною, її можуть переглянути.


У месенджера Telegram теж незабаром повинна з'явитися своя цифрова валюта. Крайній термін запуску - до кінця жовтня. Але особливість валюти Telegram в тому, що вона повинна з'явитися на децентралізованій платформі - Telegram Open Network, зазначив блокчейн-консультант, один з регіональних представників Lisk, Дєніс Смірнов. Він сказав:

На сьогоднішній день ніякої інформації, яка б пов'язувала проект Telegram Open Network безпосередньо з розробниками Telegram, не існуює. Все, чим ми оперуємо, - це або якась інформація, або якісь спекуляції. Навіть якщо спробувати припустити, що проект Telegram Open Network, вихідні коди якого не так давно вже були опубліковані в Інтернеті, дійсно має зв'язок з розробниками Telegram, то подібна політика, при якій, по суті, немає ніякого зв'язку, може виявитися вельми і вельми виграшною: випустивши цей проект, вони тим самим як раз приберуть «больову точку», на яку можна натиснути. Для проекту в повноцінному децентралізованому форматі ймовірність того, що його можна буде таким чином заборонити, як це може статися з Libra, буде зовсім-зовсім невеликою.

0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах