Celsius Network дозволяє за допомогою криптовалют отримати кредит і заробляти на вкладах

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin Ethereum Bitcoin Cash Bitcoin Gold DASH
204 перегляди
Платформа Celsius, під управлінням якої знаходяться активи на суму 50 млн. доларів США, дозволяє власникам криптовалют вносити свої гроші на платформу, заробляти відсотки і брати кредити під криптовалюти, без мінімальних або максимальних обмежень на суму.

Зараз платформа пропонує користувачам дохід на внески від 2,50% до 9,25%, оскільки Celsius зберігає монети на гаманцях, що належать "BitGo і видає гроші в кредит хедж-фондам/біржам/інституціональним трейдерам". Однак, Celsius сприяють зміцненню платоспроможності, тому, що "до 150% від суми забезпечується іншою заставою (зазвичай в доларах США)", згідно з FAQ-сторінкою і глибокому аналізу одного з учасників.

Відсотки за вкладами розраховуються щотижня з п'ятниці по наступний четвер і виплачуються щопонеділка в тій ж криптовалюті, в якій були внесені. Однак відсоток не капіталізується, тому що "платформа Celsius швидше націлена на надання користувачам найбільших ставок" і "складна процентна ставка - не найкраща бізнес-модель для сьогоднішніх часів".

Платформа не має обмежень на мінімальний і максимальний депозит, однак обмежує виведення коштів до 20 000 доларів США в день. Користувач може зняти більше, але повинен "відправити лист за адресою app@celsius.network і підтвердити свою особистість" за допомогою документів.

В якості додаткової міри безпеки, Celsius фіксує перший гаманець, на який відправлено кошти з платформи, щоб уникнути зміни зловмисником адреси виведення при потенційному зломі. Більше того, оскільки платформа використовує BitGo як кастодіальний сервіс, вона знаходиться під страховим захистом BitGo на 100 млн. доларів США.

Кредитування за допомогою криптовалют


Celsius дає можливість користувачам брати гроші в кредит, використовуючи криптовалюти, і це один з кроків на шляху до злиття криптовалютного світу з сучасною фінансовою системою. Кредити за допомогою криптовалют також допоможуть стабілізувати криптовалютні ринки, оскільки криптоентузіасти зможуть отримати необхідну їх проектам ліквідність, не продаючи при цьому величезні суми коштів.

Celsius пропонує дуже вигідні умови, навіть у порівнянні з традиційними банками, наприклад, займ на 6 або 12 місяців, ніяких штрафів за дострокове погашення, а ставки починаються від 4.95%. Відсоткова ставка залежить від співвідношення розміру позики до розміру застави, що абсолютно зрозуміло, з огляду на високу волатильність криптовалют.

Як би там не було, платформа Celsius виділяється серед інших криптовалютних кредитних компаній, які часто пропонують високі відсотки і обтяжливі умови. І в цьому Celsius слідує початковим криптовалютним цінностям - представити доступні і зручні для користувачів гроші якомога більшій кількості людей. Також Celsius планує незабаром використовувати свій токен, який забезпечить його користувачам кращі ставки на платформі.

Бонус для нових користувачів Celsius


Платформа Celsius стимулює нових користувачів привітальними бонусами. Якщо ви зареєструєтеся з допомогою мобільного додатку (для IoS чи для Android), пройдете нескладний процес верифікації і протягом 5-ти днів, з моменту реєстрації, внесете свій перший депозит у криптовалютах на суму еквівалентну 1000+ доларів США, то отримаєте на свій баланс 10 доларів в біткойн-еквіваленті.

Якщо ваш баланс в додатку протягом 90 днів буде перевищувати еквівалент 1000+ доларів США, то платформа Celsius виплатить вам ще додаткові 10 доларів в біткойн-еквіваленті.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах