5 альткойнів на основі PoS для купівлі у вересні

CryptoExplorer         Немає коментарів         KuCoin
149 переглядів
Більшості людей ринок криптовалют представляється незнайомим і досить небезпечним, а заробіток на ньому навряд чи буде можливим. Це ж упередження стосується отримання момент при запуску власної майнінгової ферми.

На щастя, існують більш доступні і менш витратні варіанти, такі як DeFi і альткойни з алгоритмом консенсусу (PoS). Щоб пасивно заробляти за допомогою цих інструментів, найчастіше необхідно мати при собі необхідну (зазвичай невелику) кількість монет.

Кілька великих криптовалютних бірж, в тому числі KuCoin, пропонують на своїх платформах автоматичний стекінг.

З огляду на зниження цін, що веде до більш високої прибутковості, і спрощення процесу стекінгу, інвестиційна привабливість PoS-альткойнів зростає, і, можливо, стане гарною ідеєю для вкладень в останньому кварталі поточного року.

Пропонуємо вивчити п'ять альткойнів з прибутковістю більше 5% річних, до яких, можливо, варто придивитися у вересні: IOStoken (IOST), Decred (DCR), Cosmos (ATOM), KuCoin Shares (KCS) і Komodo (KMD).


Як видно з таблиці (джерело), більшість монет не вимагають значних вкладень для стекінгу, і з ними досить легко почати працювати. Можливо, найбільш відомі з них KuCoin Shares і Cosmos, останнім часом їм приділяється більше уваги, в зв'язку з ростом ціни.

Для тих, кому звичніше мати справу з Bitcoin (BTC) або Ethereum (ETH), пропонується кілька додатків і платформ, наприклад, Celsius Network, де користувачі можуть заробляти до 3-6% від вкладених активів.

Незалежно ні від чого важливо пам'ятати, що ринок криптовалют пов'язаний з високим ризиком, так як зниження ціни може негативно вплинути на отримання прибутку.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах