Ethereum Classic готує новий хардфорк Agharta

CryptoExplorer         Немає коментарів         Ethereum Classic
88 переглядів
Нещодавно Ethereum Classic (ETC) успішно завершив хардфорк Atlantis з 10 оновленнями EIP (Ethereum Improvement Proposals), які підвищують стабільність і продуктивність. Крім того, в його рамках були додані скомпільовані контракти разом з zk-SNARKs і вдосконалена система безпеки.

Багато відомих криптовалютних бірж, включаючи Binance, OKEx і Bitfinex, підтвердили підтримку цього хардфорку. Однак, депозити і виведення коштів в ETC будуть доступні тільки після досягнення мережею стабільності.

В офіційному акаунті Ethereum Classic, в Твіттері, команда повідомила про початок роботи над черговим оновленням.


У блозі йдеться, що 24 жовтня 2019 року о 13:00 UTC інженери з команди ETC запланували «бесіду з головним розробником», щоб прийняти рішення щодо майбутнього оновлення.

Повідомляється, що новий набір оновлень отримає назву Agharta, це другий етап роботи над проектом, запланованим на березень 2020 року. Незабаром після Agharta, ймовірно, на останній квартал 2020 року заплановано Atzlán - так називається набір доопрацювань для Istanbul Ethereum.

Хардфорк Agharta включає оновлення Ethereum Constantinople і Petersburg з функцією, що отримала назву «узагальнена схема управління версіями облікових записів».

Вона являє собою систему контролю акаунтів смарт-контрактів, що нагадують версії EVM, які дозволяють смарт-контрактами на ETC отримати кілька версій облікових записів. Ця функція була створена інженерами Wei Tang, Ethereum і Ethereum Classic.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах