Довгостроковий аналіз криптовалют: Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin і Dash

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin Ethereum Ripple Litecoin DASH
206 переглядів
Це був довгий і повний розчаруваннями тиждень для більшості трейдерів, так як корекція двох основних монет, Bitcoin і Ethereum тривала з довгим дрейфом з низькою волатильністю, після чого, в п'ятницю, стався спад. Беручи до уваги 100% прибуток навесні цього року, корекція є нормальною частиною ринкового циклу, а деякі з основних валют вже досягли нових максимумів від мінімуму в минулий понеділок, а продажі інших також перевищують їх мінімуми, в довгостроковій перспективі висхідний тренд здається незачепленим. Але чи близькі ми до змін?

Подивимося, що говорять діаграми.

Bitcoin


Аналіз щоденного графіка BTC / USD


Bitcoin, як і раніше, відповідає нашим прогнозом корекції, хоча, мабуть, буде потрібно більше часу, перш ніж стійке зростання буде вище попередніх циклів, використаних в якості порівняння. Валюта, ймовірно, вже знизила свою корекцію на низькому рівні, але повторні спроби все ще можливі в майбутньому періоді.

Ethereum


Аналіз щоденного графіка ETH / USD


Ethereum також торгується вище корекційних мінімумів, незважаючи на те, що останнім часом вони відносно слабкіші. Оскільки монета випередила Bitcoin на милю під час весняного ралі, більш глибока (50%) корекція виправдана. Знижується короткостроковий тренд, залишаючись незмінним з сильними зонами підтримки в $ 230 і $ 200. MACD вже повернувся до нейтрального, хоча він все ще ведмежий і короткострокова тенденція до зниження також не пошкоджена. Обсяг тренду нижчий і імпульс корекції падає. Прорив лінії тренду може відкрити шлях до $ 300, у той час як повторне тестування мінімумів все ще можливе.

Litecoin


Аналіз щоденного графіка LTC / USD


Litecoin знаходиться в іншому «ритмі», в порівнянні з двома гігантами, на цьому тижні він досяг нового максимуму, перш ніж отримав короткочасну корекцію. Довгострокова картина показує злегка перекуплені позиції і ведмежу дивергенцію, яка вказує на консолідацію в найближчому майбутньому. Ще одне навантаження вище, щоб досягти мети діапазону близько 58-60 доларів, можливо, але ми очікуємо нейтральної напруги на MACD перед входом в нові позиції.

Ripple


Аналіз щоденного графіка XRP / USDT


Ripple, як і раніше, застрягла в довгостроковій консолідації з середини травня, яка почалася після 7-кратного зростання всього за два місяці. Монета торгується в широкому діапазоні, який не змінювався з кінця травня. Індикатор MACD, як і раніше, залишається нейтральним, а обсяги торгів залишаються дуже низькими, в порівнянні з активними періодами. Короткострокові трейдери повинні все ще чекати відкриття нових позицій, в той час як довгострокові інвестори все ще можуть докупити монет до своїх вже наявних.

Dash


Аналіз щоденного графіка XRP / USDT


Dash, як і раніше, є найбільш бичачим активом, незважаючи на недавній прорив, який вище $ 200. Довгостроковий MACD відразу після бичачого хреста і хоча він не досяг нейтрального району, у нього все ще є більше можливостей для навіть сильнішого підйому. Короткострокові позиції можуть бути відкриті поблизу поточних рівнів, чекаючи руху вище максимумів на цьому тижні, а довгострокова мета ще попереду трохи нижче $ 260.

Ось ще одне нагадування про деякі можливі торгові стратегії:

  • Купуйте і тримайте, не піклуючись про поточні (або навіть місячні) коливання;
  • Купуйте і зберігайте основні активи і додайте основні провали;
  • Купуйте на певну суму щотижня або місяця і виставляйте свою початкову ціну обліку ринку;
  • Спробуйте зловити основні поворотні точки, щоб зменшити і «повторно підвищити» свою позицію;
  • Торгівля на короткостроковому русі без втрат, з цільовими показниками і суворим управлінням ризиками (це не торгівля інвестиціями).
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах