За десять годин з моменту запуску обсяг торгів на Bakkt склав 28 біткойни

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bakkt Bitcoin
171 перегляд
З моменту запуску поставкових ф'ючерсів на Bitcoin на криптовалютній платформі Bakkt обсяг торгів склав 28 BTC. Довгоочікувані контракти були запущені 23 вересня, о 03:00 за київським часом. Перша угода була укладена за ціною $10 115 за Bitcoin, остання зареєстрована ціна - $10 045.


Багато коментаторів скептично оцінили відносно невеликі обсяги торгів, а відомий трейдер і аналітик Алекс Крюгер провів опитування в Твіттері з приводу перспектив Bakkt. Думки розділилися:


Ф'ючерси на Bitcoin CME в перший тиждень торгувалися на $460 млн. доларів. Поточний обсяг становить близько $700 мільйонів доларів. На першому тижні фейковий ETF Van Eck торгувався близько $0. Обсяг, який приверне Bakkt на цьому тижні, є ключовою змінною. Як ви думаєте, Bakkt провалиться або стане успішним?

Співзасновник BlockTower Capital, Арі Пол, зазначив, що торгівля Bitcoin, а не їх доларовими еквівалентами, сповільнить прийняття продукту Bakkt - по крайній мірі, на початковому етапі він сказав:

Ймовірно, буде спостерігатися більш поступове збільшення торгів, оскільки це поставкові ф'ючерси. З розрахунковими ф'ючерсами CME будь-хто, уповноважений на посередництво у ф'ючерсних операціях (FCM), міг відразу ж торгувати при запуску.


Незважаючи на довге очікування запуску нових контрактів, ринку ще належить відреагувати на будь-який потенційний вплив торгів Bakkt - на момент публікації Bitcoin торгується нижче $10 000 (дані CoinMarketCap). Закінчення строків ф'ючерсів на CME історично тиснули на спотовий ринок Bitcoin, тому немає сумнівів в тому, що трейдери будуть вивчати вплив ф'ючерсів Bakkt в найближчі дні.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах