Банк Santander випустив облігації на блокчейні Ethereum

CryptoExplorer         Немає коментарів         Ethereum
224 перегляди
12 вересня найбільший іспанський банк, Banco Santander, оголосив про випуск перших облігацій на блокчейні. Їх вартість склала $20 млн; облігації інтегровані в блокчейн Ethereum і операції з ними будуть тривати до тих пір, поки не настане погашення, протягом року.

Нещодавно Binance Research випустив дослідження, в якому говорилося про випуск облігацій на Ethereum. Недавня токенізація блокчейн-облігацій була простимульована такими фінансовими інститутами, як Societe Generale (2019) і австрійським урядом (2018).

За заявою банку, випуск облігацій Santander на блокчейні був спрощений за допомогою двох токенів за участю двох гаманців - інвестора і емітента. Гаманець інвестора випускає токенізовані гроші, які створюються, коли капітал переміщається на рахунки офчейн-сховища. Гаманець емітента отримує токенізовані гроші від інвесторів, які придбали облігації.

Переваги, які були виділені у вигляді фіксованої дохідності на блокчейні, включали істотне зниження ризику контрагента, що пов'язано з використанням смарт-контрактів для розрахунків DvP (Delivery vs Payments або порядок розрахунків за біржовими і позабіржовими угодами).

Проте, в дослідженні виявлено кілька ризиків, пов'язаних з використанням блокчейну, які можуть створити перешкоди в поточній правовій екосистемі. Справа в тому, що неможливо відстежити те, що сталося всередині приватного блокчейну.

Зараз проблема виникла з випуском облігацій, так як Santander підготував юридичні документи з іншим сховищем, і ті не випускали «власні» цінні папери на Ethereum. Отже, це була радше токенізація облігацій, а не випуск облігацій. Більш того, банк не розкрив вихідний код контракту, що нівелювало деякі переваги технології блокчейн.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах