FiatMarketCap.com - порівняння капіталізації Bitcoin з національними валютами 115 країн

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin
221 перегляд
FiatMarketCap.com - це наслідувач популярного сервісу порівняння криптовалют Coinmarketcap.com, тільки з однією основною відмінністю. У Fiatmarketcap порівнюється "капіталізація" фіатних валют (долар, євро, йєни, гривні і інші) з капіталізацією Bitcoin, а не з іншими криптовалютами.

Якщо підрахувати капіталізацію криптовалют не складає труднощів, тому, що за допомогою блокчейн завжди відома точна кількість випущеної в обіг криптовалюти, то з розрахунком обороту фіатних грошей закономірно можуть виникнути труднощі, з якими автори сервісу впоралися досить простим способом, взявши за основу грошову масу "мультиплікатор" М2 або М3 банківської системи тієї чи іншої країни, яку вони офіційно надають в своїх економічних звітах.

Щоб привести список капіталізації різних валют до одного знаменника, капіталізація всіх валют виражена в BTC і відсортована від максимальної до мінімальної, причому сам Bitcoin займає 31 рядок цього рейтингу.

На перших рядках рейтингу стоять такі країни як Китай, США, Євросоюз, Японія, що не дивно, тому, що це найбільші в економічному плані країни.

Крім капіталізації фіатних валют на сайті можна знайти інформацію щодо зміни їх грошової маси кожної країни за останні 10 років. А також вартість фіатних валют по відношенню до Bitcoin'а.

0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах