Штутгартська фондова біржа відкрила свою регульовану криптовалютну платформу

CryptoExplorer         Немає коментарів         Німеччина
215 переглядів
Штутгартська фондова біржа, друга за величиною фондова біржа Німеччини, відкрила регульовану торгівельну платформу для цифрових активів.

Згідно із заявою біржі, 23 вересня почалися торги на Boerse Stuttgart Digital Exchange (BSDEX), повністю регульованій (відповідно до Закону про банківську діяльність Німеччини) біржі цифрових активів. На даний момент BSDEX торгує тільки однією парою - BTC/EUR.

Біржа оголосила про плани по запуску повністю регульованої біржі цифрових активів в грудні 2018 року (спочатку запуск був запланований на першу половину 2019 року). Зараз BSDEX відкрита для німецьких роздрібних та інституційних інвесторів, проте біржа обіцяє поступово відкривати доступ до торгів на всій території Європейського союзу.

Як і на інших криптовалютних біржах, торгівля буде відкрита майже цілодобово. Біржа планує додати в цьому році торгові пари Ethereum, Litecoin і XRP до Євро, а також токенізовані активи в 2020 році. Голова біржі, Дірк Штурц, сказав:

Ринок криптовалют оцінюється в мільярди і на основі блокчейну з'явиться більше цифрових активів. Наша мета - створити провідний європейський торгівельний майданчик для цих активів.


Біржа буде співпрацювати з SolarisBank. Банк буде обробляти платежі і зберігати кошти в Євро.

BSDEX надасть роздрібним і інституційним інвесторам прямий доступ до цифрових активів і забезпечить гнучку і відносно дешеву торгівлю. Ми вважаємо, що блокчейн повинен привести до значних змін у фінансовій індустрії. Ми хочемо використовувати його потенціал для створення торгового майданчика майбутнього


, - заявив Пітер Гроскопф, технічний директор BSDEX.

Минулого тижня Німеччина прийняла загальну стратегію по блокчейну, мета якої - прискорити цифрову трансформацію економіки, а також усунути пов'язані з цією технологією ризики. Уряд країни має намір запропонувати в цьому році законопроект, який дозволить ввести електронні облігації на блокчейні.

Разом з тим Німеччина буде перешкоджати перетворенню стейблкойнів (таких як Libra від Facebook) в альтернативні валюти і планує запустити власну цифрову валюту. «Уряд Німеччини буде працювати на європейському та міжнародному рівні, щоб стейблкойни не стали альтернативою офіційним валютам», - йдеться в документі.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах