В EOS заявили про успішне проведення першого хардфорку

CryptoExplorer         Немає коментарів         EOS
79 переглядів
23 вересня EOS, сьома за капіталізацією криптовалюта, провела свій перший хардфорк. Розвилка відбулася успішно, заявила команда проекту.

У блокчейні EOS стався перший хардфорк. 29 з 30 виробників блоків EOS (BP) повідомили про свою згоду впровадити оновлення 1.8, свідчать дані інструменту для відстеження оновлення EOS.

Про запуск нової версії блокчейну EOSIO v 1.8 було оголошено минулого тижня. Стартап EOSNation тоді уточнив, що оновлення призведе до розвилки і появи двох автономних блокчейнів.

Сьогодні в блозі EOS повідомляється про те, що хардфорк завершився успішно і став найбільшим в історії проекту EOS оновленням з моменту запуску мережі. Завдяки новій версії в блокчейні EOS буде істотно розширено список доступних функціональних можливостей. Зокрема, тепер в блокчейні EOS у децентралізованих додатків з'явиться можливість платити користувачам за використання їх ресурсів.

Оновлення EOSIO v 1.8 значно підвищує безпеку транзакцій. Але треба не забувати, що це передвипускна версія (Release Candidate) для збору зворотнього зв'язку, статус стабільного реліз отримає після тестування спільнотою, протягом найближчих тижнів.

Оновлення також необхідне для запуску обміну повідомленнями через платформу Voice, розроблену Block.One. В цілому EOSIO v 1.8 дозволяє поліпшити управління, оновлення і контроль функцій блокчейну і простіше впроваджувати механізми, що дозволяють покращувати управління протоколами.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах