Брайан Келлі: торги на платформі Bakkt загострять волатильність Bitcoin

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bakkt Bitcoin
252 перегляди
Генеральний директор компанії BKCM, Брайан Келлі, вважає, що запуск торгів на криптовалютній платформі Bakkt призведе до загострення волатильності Bitcoin.

Нагадаємо, запуск операцій з Bitcoin-ф'ючерсами на цій платформі відбувся 23 вересня. У перший день торгів активність користувачів була невеликою, тому Bakkt не створила достатньої підтримки першій криптовалюті. Bitcoin просів нижче $10 000 і поки не може повернутися до значень вище цього рівня.

Брайан Келлі в ефірі телеканалу CNBC заявив, що різкі коливання курсу BTC можливі вже найближчим часом, так як на ринок через Bakkt почнуть входити нові гравці.

З ним погодився інший учасник ефіру на CNBC, Стів Гроссо, з інвестиційної компанії Stuart Frankel & Co. Він також підкреслив, що Bakkt надає можливість трейдерам брати участь в операціях з Bitcoin-ф'ючерсами, однак масштаби торгівлі поки значно поступаються показникам активності користувачів платформи CME.

У серпні Брайан Келлі також в ефірі CNBC пов'язував ослаблення позицій Bitcoin з переходом багатьох інвесторів до вичікувальної тактики. Доказом такої динаміки, на думку фінансиста, виступає той факт, що кількість активних Bitcoin-адрес різко скорочується, що і призводить до зниження курсу монети.

0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах