Як запустити 6 і більше відеокарт AMD Radeon Rx 570/580 на Windows 10

CryptoExplorer         Немає коментарів         AMD відеокарта майнінг Polaris
291 перегляд
З виходом нових GPU Polaris20 (RX570/RX580), користувачі були змушені встановлювати нову версію драйверів, щоб система правильно визначала ці відеокарти і могла з ними правильно працювати. Однак, тут з'являється одна проблема (яка до речі відсутня в Linux), а саме неможливість установки більше 5 таких відеокарт в систему.

При установці 6 або 7 карт вони взагалі не розпізнаються системою через якісь помилки драйвера. Після численних тестів, декому вдалося підібрати дивне поєднання драйверів, з яким вдалося запустити більше 5 відеокарт RX570 / RX580 на одній материнській платі.

Так що, якщо ви збираєтеся зібрати майнінг-ріг з 6 і більше відеокарт RX570/RX580 на борту і OC Windows10, то вам буде потрібно зробити деякі маніпуляції в системі.

Як змусити працювати 6 відеокарт серії RX 500 разом на Windows 10 для майнінгу Ethereum, Zcash, Monero і інших криптовалют


Для початку потрібно очистити вашу систему від старих драйверів. Для цього скачайте і запустіть програму Display Driver Uninstaller (DDU) в безпечному режимі Windows (Safe Mode) і виберіть "Uninstall current drivers".
Скачайте драйвери версій 17.5.2 і 16.11.5, а потім розпакуйте файли, пропустивши установку драйвера. (Якщо з якоїсь причини у вас виникнуть проблеми з запуском карт на 16.11.5).
Після розпаковки з архівів обох версій драйверів перейдіть до розпакованих файлів драйвера версії 16.11.5:

C:\AMD\WHQL-Win10-64Bit-Radeon-Software-Crimson-16.11.5-Sep13\Packages\Drivers\Display\WT6A_INF\B306709

і скопіюйте всі файли. Потім перейдіть до драйвера версії 17.5.1

C:\AMD\Non-WHQL-Win10-64Bit-Radeon-Software-Crimson-ReLive-17.5.1-May4\Packages\Drivers\Display\WT6A_INF\B313823

і вставте всі файли, що ви скопіювали з 16.11.5.


Тепер потрібно встановити змішаний драйвер. Перейдіть в "Device Manager" (диспетчер пристроїв), клікніть на будь-якій відеокарті -> "Display adapter" -> "Update driver software". Далі, "Browse my computer for driver software" (Виконати пошук драйверів на цьому комп'ютері). Вибираємо папку "WTA6A_INF" з драйверів версії 17.5.1

C:\AMD\Non-WHQL-Win10-64Bit-Radeon-Software-Crimson-ReLive-17.5.1-May4\Packages\Drivers\Display\WT6A_INF\B313823

і натискаємо "Next" (Далі). Чекаємо поки встановиться драйвер. Якщо виникне попередження безпеки Windows (Windows security warning) просто тисніть на "Install this drivers software anyway" (Все одно встановити цей драйвер).
Перезавантажте майнінг-ріг і переконайтеся в диспетчері пристроїв, що драйвер встановлений і працює коректно і що система визначила всі встановлені відеокарти. Можете переходити до процесу майнінгу.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?