Bittrex впровадила ПЗ Chainalysis для відстеження підозрілих операцій

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bittrex
229 переглядів
Американська криптовалютна біржа Bittrex впровадила програмне забезпечення, розроблене компанією Chainalysis, що відповідає за моніторинг транзакцій в режимі реального часу. Нові інструменти необхідні для відстеження підозрілої активності для багатьох підтримуваних криптовалют.

З цього часу транзакції за участю Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin, Dai, Gemini Dollar та інших криптовалют, представлених на Bittrex, захищені новим програмним забезпеченням Chainalysis KYT («Know Your Transaction» або «Знай Свою Транзакцію»).

Біржа впровадила рішення на тлі посилення контролю за криптогалуззю з боку регуляторів. Так, в червні група з протидії легалізації злочинних доходів і фінансуванню тероризму (FATF) затвердила рекомендації з нагляду за біржами криптовалют і постачальниками кастодіальних послуг.

«Отримання інформації в режимі реального часу, з якої ми можемо приймати рішення про ризики, - це дійсно великий крок вперед, і, відверто кажучи, він недоступний для традиційних фінансових установ», - заявив директор з правової відповідності Bittrex, Джон Рот.

Програмне забезпечення позначає транзакції, які можуть мати відношення до криміналу, а вже Bittrex оцінює загрозу. У разі, якщо загроза реальна, біржа повинна подати відповідний звіт регулятору.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах