Біржа Binance анонсувала запуск платформи для стейкінгу криптовалют

CryptoExplorer         Немає коментарів         Binance
237 переглядів
У відповідності з останніми тенденціями в криптовалютній галузі, біржа Binance в четвер оголосила про запуск платформи для стейкінгу цифрових активів.


На початковому етапі користувачам пропонується здійснювати стейкінг NEO (NEO/GAS), Ontology (ONT/ONG), Vechain (VEN/VTHO), Stellar (XLM), Komodo (KMD), Algorand (ALGO), Qtum (QTUM) і Stratis (STRAT).

На думку Binance, нова платформа дозволить користувачам «наростити свої активи завдяки щомісячним винагородам, шляхом простого внесення і зберігання коштів» на біржі.

1 жовтня Binance змінить методи розрахунку нагород за стейкінг для їх більш точного розподілу. Для обліку часток користувачів в загальному пулі щогодини буде здійснюватися реєстрація залишків по рахунках, на підставі якої буде розраховуватися фінальний результат за добу. Як зазначає Binance, така структура дозволить забезпечити більш справедливий розподіл винагород у порівнянні зі схемою, в якій фіксація залишків здійснюється один раз в день в певний час.

Для знайомих зі структурою стейкінгу на Binance користувачів принциповим чином нічого не зміниться. Участь в програмі так само передбачає зарахування коштів на основний біржовий гаманець, а список підтримуваних активів, разом з останнім оголошенням, не змінився. Відомості про вимогу до мінімального депозиту і потенційних винагород, проте, дійсно стали наочнішими.

0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах