Розробники Cardano повідомили про публічний запуск тестової мережі Shelley

CryptoExplorer         Немає коментарів         Cardano
111 переглядів
Розробник блокчейн-проекту Cardano, компанія IOHK, оголосила про публічний запуск тестової мережі Shelley, яка є першою децентралізованою імплементацією механізму консенсусу Ouroboros Genesis.

Публічний запуск Shelley дозволить розробникам протестувати поведінку децентралізованої мережі на базі Ouroboros за участю спільноти перед запуском змін в основному блокчейні. В даний час основна мережа Cardano грунтується на союзній моделі, де всі ноди контролюються Cardano Foundation, IOHK або EMURGO.

Наша кінцева мета, як проекту, - повна децентралізація і передача більшої частини нод в руки спільноти. Це завдання не тільки є складним з інженерної боку, але і вимагає, щоб зміни були надійними для довгострокового розвитку мережі


, - пишуть розробники.

Спочатку вони сформували закриту мережу, щоб перевірити, як протокол працює в реальному часі, і зібрати критично важливу інформацію про це. Тепер IOHK закликає учасників спільноти приєднатися до тестування Shelley, щоб розглянути можливі сценарії поведінки користувачів. У міру просування тестування компанія обіцяє публікувати нову документацію, яка відкриє перед користувачами більш просунуті можливості для здійснення експериментальних завдань.

Раніше засновник IOHK, Чарльз Хоскінсон, заявляв, що запуск Ouroboros дозволить блокчейну Cardano стати в 100 разів більше децентралізованим, ніж мережа Bitcoin.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах