Виконавчий директор Celsius Network закликає підписників купувати Bitcoin

CryptoExplorer         Немає коментарів         Celsius Network Bitcoin
141 перегляд
Коли актив рухається вниз, тенденція для тих, хто чекав пробою полягає в тому, щоб заморозити активи і не натиснути кнопку купівлі. Проте, Алекс Машинський, виконавчий директор Celsius Network, наполегливо закликав своїх послідовників купувати Bitcoin на падінні ціни. Генеральний директор Celsius Network сказав: «Ми побачимо сплеск нових максимумів».

В інтерв'ю CNBC, 23 серпня, він передбачив, що Bitcoin впаде до рівня в $8 тис. перш, ніж він знову почати рости.

Коротше кажучи, Машинський прогнозував, що криптовалюта номер один знизиться до $8600, а потім відновить свій висхідний тренд. За словами виконавчого директора платформи крипто-кредитування, долар США добігає кінця свого глобального циклу домінування. Bitcoin стає некорельованим активом, інвестори в кінцевому підсумку розмістять свій капітал у верхній криптовалюті. Ось тоді це викличе підйом до нових максимумів.

Грунтуючись на своєму інтерв'ю, голова крипто-кредитної компанії звернувся в Twitter, щоб переконати своїх послідовників купити Bitcoin'и. У твіттері Машинський написав: «Протягом останніх кількох тижнів я кілька разів говорив на CNBC, що ми ще раз протестуємо рівень цін в $8400-$8600 за BTC, перш, ніж повернемося назад».

CCN звернувся до Машинського і запитав, чому він вважає, що зараз дуже вдалий час купувати Bitcoin. Виконавчий директор відповів: «За останні 11 років не було поганого часу для купівлі BTC. Якщо ви вважаєте, що ми близькі до рецесії і що проблема пов'язана з публікацією ФРС в Нью-Йорку з $275 млрд., купіть BTC - це кращий страховий поліс на кінець світу. Купівля на провалі ціни - кращий спосіб накопичення при зниженні середньої вартості».

Енді Чеунг, голова підрозділу OKEx, поділяє думку Машинського. Він сказав: «Коли ми говоримо про екосистему, ми дивимося на макро-уявлення. Це одноразове падіння не впливає на нашу віру в ринок і у нас є система, яка дозволяє ретельно відстежувати серйозні події».

Схоже на те, що великі хлопчики в криптовалютній індустрії дуже вірять в Bitcoin. Можливо, прийшов час подумати про купівлю Bitcoin на падінні ціни?
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах