Власники криптовалюти Cardano (ADA) зможуть заробляти на стейкінгу

CryptoExplorer         Немає коментарів         Cardano
130 переглядів
Вже з листопада поточного року користувачі мережі Cardano отримають можливість заробляти на стейкінгу ADA. Про це CEO компанії IOHK, Чарльз Хоскінсон, повідомив на Cardano Summit Bulgaria.

Заява Хоскінсона прозвучала незабаром після успішного запуску тестової мережі Shelley, яка представляє собою першу децентралізовану імплементацію алгоритму консенсусу Ouroboros Genesis. На даний момент йде впровадження додаткового функціоналу в протокол стейкінгу.

Це хороша невелика пісочниця, точно так само як і Cardano. Єдина відмінність в тому, що можна буде зареєструвати пул для стейкінгу, можна буде делегувати, буде весь необхідний інтерфейс для фактичного стейкінгу


, - сказав Хоскінсон.

Наступним кроком стане початок тестування можливості стейкінгу серед реальних користувачів, і прийняти в ньому участь зможуть всі власники ADA.

Як пояснив старший продакт-менеджер Cardano, Девід Ессер, в найближчі місяці планується зробити знімок мережі, після чого баланси ADA в гаманцях Daedulus і Yoroi будуть перенесені в тестову мережу. У той же час у користувачів, які зберігають ADA на біржах або в гаманці Ledger, такої можливості не буде.

Як пояснив Хоскінсон, монети, придбані на вторинному ринку, брати участь в стейкінгу не зможуть, також не можна буде продати на біржах зароблені монети. Однак ті монети ADA, які будуть зароблені на стейкінгу, в майбутньому будуть перенесені в основну мережу, запуск якої має відбутися в першому кварталі 2020 року. Щоб уникнути стресових ситуацій на ринку перенос при цьому буде відбуватися поступово і пропорційно.

Коли саме буде зроблений знімок мережі, представники IOHK не уточнили.

Відзначимо, що в даний час основна мережа Cardano грунтується на союзній моделі, де ноди контролюють Cardano Foundation, IOHK і EMURGO. Запуск тестової мережі Shelley покликаний дати розробникам можливість протестувати поведінку децентралізованої мережі на базі Ouroboros перед запуском змін в основному блокчейні.

Наша кінцева мета - повна децентралізація і передача більшої частини нод спільноті. Це завдання не тільки складне, з інженерної точки зору, але і вимагає, щоб зміни були надійними для довгострокового розвитку мережі


, - заявили розробники.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах