Європейський центральний банк вивчає переваги стейблкойнів і розглядає можливість випуску цифрового євро

CryptoExplorer         Немає коментарів    
420 переглядів
Президент Європейського центрального банку, Маріо Драгі, висловив свою думку про криптовалюти і їх перспективи в банківському секторі. Про це він написав у листі Єві Кайлі, члену Європарламенту і відомій прихильниці цифрових активів.

Як повідомляється, ЄСЦБ уважно відстежує події і тенденції у фінансовому секторі, намагаючись дотримуватися неупередженого підходу до нових технологій. За словами Маріо Драгі, на даний момент розглядаються перспективи використання стейблкойнів в «грошово-кредитній політиці, ефективності та безпеці платежів, ринковій інфраструктурі».

Більш того, представник ЄЦБ згадує проект «Лібра» як нову схему стабільної валюти. На його думку, у цього стейблкойна великий потенціал для широкого впровадження, завдяки підтримці великих технологічних компаній. Хоча він наголошує на тому, що стабільній монеті потрібне схвалення урядів і регулюючих органів.

Драгі вказує, що на даний момент стейблкойни мають обмежене використання. Він вважає, що це проекти ще на ранній стадії. Однак, з огляду на швидкі темпи впровадження інновацій та еволюцію моделей стейблкойнів, в майбутньому ситуація може змінитися.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах