Криптовалюта Praxxis, орієнтована на платежі і стійка до квантових атак

CryptoExplorer         Немає коментарів         Praxxis
189 переглядів
Нова криптовалюта Praxxis, від Девіда Чаума (David Chaum), побудована на блокчейні Elixxir і буде використовуватися в основному для платежів. Praxxis досить безпечна і масштабована, щоб перетворитися в заміну фіатних грошей, розповів Чаум в інтерв'ю The Block.

Знаменитий винахідник електронних грошей розчарований поточним розвитком блокчейну, вважаючи, що він став жертвою «трілеми блокчейну» - коли масштабованість, децентралізація і безпека не можуть бути реалізовані одночасно.

«Bitcoin - це не готівка, це цифрова валюта і засіб заощадження. Але в ньому відсутні ключові особливості готівки, - сказав президент платформи Elixxir. Джим Долбіра. - Те, що ми робимо для підтримки платежів, набагато більше схоже на електронні гроші, так само, як Bitcoin схожий на засіб заощадження».

Хоча вік першої цифрової валюти eCash був недовгим, Чаум вважає, що Praxxis уготована інша доля. Він каже, що прийшов час звільнитися від старої парадигми, тому що блокчейни, розроблені відповідно до цієї моделі, в якій одночасно неможливо досягти масштабованості, децентралізації і безпеки «насправді не працюють».

Нездатність вирішити проблеми безпеки, масштабованості і швидкості перешкоджала розвитку криптовалют в глобальну транзакційну систему, сказав Чаум. Нова криптовалюта Praxxis намагається подолати цю проблему і забезпечити конфіденційність користувачів, розгорнувши так звану «структуру зі встановленою номінальною вартістю монет» (denominated coin structure). Ця система розбиває платежі на менші суми і пов'язує їх з іншими платежами, тому може забезпечити високий рівень приватності.

Протокол Praxxis також є квантостійким, що означає, що він може протистояти атакам хакерів, що генеруються квантовими комп'ютерами.

На даний момент деталі Praxxis поки не оприлюднюються, але технічна документація (White Paper), за словами розробників, буде випущена в кінці цього року.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах