Binance Coin готується до різкого падіння?

CryptoExplorer         Немає коментарів         Binance Coin
223 перегляди
Binance Coin близька до тестування підтримки, яка діє вже понад 700 днів, і падіння нижче цього рівня може ознаменувати різке майбутнє падіння ціни BNB.


Підтримка була основним фактором в ході бичачого пробігу 2017 року, в 2019 році вона допомогла BNB переглянути старі максимуми задовго до зростання Bitcoin. Таким чином, повторне тестування цієї підтримки BNB втретє стане важливою віхою в ціновому русі монети.

Судячи з поточного стану ринку, особливо, коли ціна Bitcoin'а впала на 20%, а домінуюче становище знизилося до 67%, у деяких альткойнів з'явився шанс проявити себе. В першу чергу це відноситься до BNB. Однак, одним з факторів, який може перешкодити зростанню монети, може стати "хрест смерті", який маячив над BNB 18 вересня.

У найближчі кілька днів ці два фактори - підтримка і "хрест смерті", будуть відігравати важливу роль. Судячи з усього, BNB виглядає по-ведмежому, за винятком декількох хвилинних пампів, під час яких колишній опір перетворюється на підтримку. Однак, незважаючи на ведмежий тиск, найближчі перспективи BNB виглядають оптимістично.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах