Помилка Zcash може проявити IP-адреси нод мережі

CryptoExplorer         Немає коментарів         Zcash
104 перегляди
Помилка у всіх реалізаціях Zcash (ZEC) і в більшості форків мережі може привести до витоку метаданих, що містять повні вузли з IP-адресами з екранованими адресами (zaddr).

Розробник ядра Komodo (KMD), Дюк Літо, повідомив про помилку в своєму блозі. Загальний код вразливостей і вразливостей (CVE) вже був призначений для відстеження проблеми 27 вересня. Літо пояснив:

Помилка існує для всіх екранованих адрес з моменту появи Zcash і Zcash Protocol. Вона присутня у всіх гілках вихідного коду Zcash. Можна знайти IP-адресу повних вузлів, яким належить екранована адреса (zaddr). Це рішуче проти розробки протоколу Zcash.


Згідно з повідомленням, вразливість може торкнутися кожного, хто опублікував свій zaddr або надав його третій стороні. Літо стверджує, що користувачі повинні розглядати свою «IP-адресу і інформацію про географічне місцезнаходження, пов'язані з ним, як пов'язані з zaddr».

За словами Літо, користувачів, які ніколи не використовували zaddr, використовували його тільки через мережу Tor Onion Routing або тільки для відправки коштів, це не зачіпає. Крім того, Літо також стверджує, що Zcash - не єдина порушена криптовалюта і надає невичерпний список.

Криптовалютами, включеними до списку, є Zcash, Hush, Pirate, Komodo з zaddr за замовчуванням, Safecoin, Horizen, Zero, VoteCoin, Snowgem, BitcoinZ, LitecoinZ, Zelcash, Ycash, Arrow, Verus, Bitcoin Private, ZClassic і Anon.

Літо також зазначає, що Komodo вже відключив функцію екранованих адрес і переніс її в Pirate chain, що означає, що в KMD більше немає помилки.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах