Вийшло оновлення для тестової мережі Tron, Odyssey 3.6.5

CryptoExplorer         Немає коментарів         Tron
109 переглядів
Випущено оновлення Odyssey для тестової мережі Tron версії 3.6.5, про що генеральний директор Джастін Сан написав у Твіттері.


Більш раннє оновлення мережі Odyssey, яке відбулося кілька місяців назад, представило такі нові функції, як облікові записи з декількома підписами, івенти і динамічний ліміт ресурсів.

Протягом декількох місяців після хардфорку версія Odyssey 3.6 підвищила конфіденційність, швидкість і поліпшила юзабіліті.

Доповнена версія 3.6.5 дозволяє голосувати за супер-представницьких кандидатів. Голосування за них забезпечує повернення в токенах, зазвичай в Tron (TRX) або власні токени кандидатів, також з'явилася підтримка мульти-підпису в TVM (віртуальна машина Tron), паралельна верифікація, можливість перевірити, чи є обліковий запис смарт-контрактом і можливість активувати обліковий запис з передачею активів.

За заявою Джастіна Сана, суворо заборонено переводити активи на смарт-контракт, використовуючи інші методи, крім активації смарт-контракту.

Оскільки в мережі можна здійснювати анонімні транзакції, необхідна синхронізація з наступною базою даних. Оновлення вирішує всі пов'язані з цим складності.

Оновлення Odyssey до версії 3.6.5, безумовно, є серйозним кроком вперед для майбутнього блокчейну Tron, який необхідний для подальшого масштабування.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах