В які альткойни інвестувати в жовтні: думка експертів

CryptoExplorer         Коментарів: 1    
244 перегляди

Віктор Аргонов, аналітик EXANTE


Незважаючи на оптимізм початку вересня і очікування, пов'язані з запуском платформи Bakkt, ринок знову не виправдав надій інвесторів. Більше того, 25 вересня на ринку стався обвал, який експерти пов'язують з експірацією великого числа біткойн-ф'ючерсів. Як результат, за місяць, з 30 серпня до 30 вересня, курс BTC впав на 16% з позначки $9524 до $8000. Капіталізація ринку знизилася з 249 до 212 млрд. доларів - на 15%.

Проте на ринку альткойнів намітився обережний оптимізм: вперше за довгий час індекс домінування біткойн (BTC) почав падати. Досягнувши 7 вересня рекордного значення 71,24%, на цей момент він впав нижче 68%. І, якщо в кінці літа багато інвесторів замислювалися, чи варто розглядати альтернативні біткойну інвестиції, то тепер стало очевидно, що варто.

Важливо відзначити, що зниження частки BTC на ринку - «заслуга» далеко не всіх альткойнів.

Iota (MIOTA), герой місяця, подорожчав не тільки по відношенню до BTC (+23%), але і до долара (+4%). Цей актив примітний тим, що не є класичним блокчейном. Замість блокчейну Iota використовує технологію Tangle, що дозволяє безкоштовно здійснювати безліч мікротранзакцій, які в криптовалюті неможливі в силу комісій.

Ethereum (ETH) додав за місяць 7% до BTC, а до долара США втратив 1%. При цьому обсяги торгів ETH перевищують 6 млрд. доларів, лише вдвічі поступаючись обсягам торгів BTC і більше, ніж втричі випереджаючи Litecoin (LTC) та інші популярні монети. Успіх цього блокчейну не дивує - по капіталізації це альткойн №1, і його команда має хорошу репутацію.

Chainlink (LINK) - мережа оракулів, що поставляє дані з «зовнішнього світу» для смарт-контрактів інших блокчейнів типу ETH, займає третє місце: +13% до BTC, -5% до долара.

Четверте місце з подібними показниками має внутрішній токен біржі Bitfinex, Unus Sed Leo (LEO): +13% до BTC, -9% до долара.

Stellar (XLM) і його конкурент Ripple (XRP) ділять п'яте і шосте місця. +10% до BTC, -6% і -7% до долара, відповідно. Подібний успіх цих проектів закономірний: обидва вони займають особливу нішу, виступаючи мостом між традиційними фінансами і криптовалютами.

Інші монети першої двадцятки капіталізації подешевшали як по відношенню до долара, так і по відношенню до BTC.

Команда аналітиків FxPro


Якщо Bitcoin переживає глибоку корекцію, то альткойни в стані «кривавої лазні», тому тут простір для інвестування дійсно величезний. Існує декілька правил, яких рекомендують дотримуватися майже всі експерти.

По-перше, інвестувати в провідні топ-50 альткойнів, так як інші можуть просто зникнути. Часи «єдинорогів» вже пройшли, ймовірність купити «другий ефір за ціною менше долара» зараз мізерно мала.

По-друге, «не тримати всі яйця в одному кошику». Практично всі проекти з топ-50 мають шанси вирости в ціні, тоді як навіть топові альткойни близькі до мінімальних значень за останні роки. Наприклад, Ethereum, який запускає нульову фазу ETH 2.0, зараз коштує на 88% менше за історичний максимум. Zcash, складність майнінгу якого досі на історичному максимумі і навіть зростає, зараз нижче максимуму на 96%. TRON також впав з історичного максимуму на 96%. WAVES впала з історичного максимуму також більше, ніж на 95%. NEO нижче за історичний максимум на 96%.

Примітно, що по настільки багатьох проектах розмір падіння практично однаковий. Крипто-ЗМІ активно «ховають» альткойни досить довго. Проте, якщо згадати про прагнення великого капіталу грати проти ринку, то цілком можна припустити, що саме зараз альткойни досягли або близькі до дна ринку.

Аналітики міжнародної криптовалютної біржі BXB Exchange


Неможливо точно сказати: в цьому місяці вкладайте в ці альткойни, а наступного - ось в ці. Все залежить від ринку. Якщо ринок ведмежий, то неважливо, у що ви інвестуєте, все буде падати. Якщо ринок стабільний або бичачий, то потрібно розуміти, що якщо ви інвестуєте в біткойнах, то при інвестиціях в альткойни ризики будуть меншими. І якщо ви купуєте з топ-10 альткойнів з CoinMarketCap, то ризики будуть нижчими, ніж у нових альткойнів.

Але при низьких ризиках нижча і прибутковість. Саме тому високоризикові інвестори шукають нові альткойни в надії отримати більше прибутку. Так і багато бірж, бажаючи залучити нових інвесторів і трейдерів, додають і відбирають проекти відповідно до своїх критеріїв. Ми в BXB Exchange шукаємо нові монети, робимо Due Diligence, знайомимося особисто з командою проекту, намагаємося зрозуміти конкретну користь кожного продукту, який стоїть за новою монетою.

Як правило проекти, які на старті роблять все правильно і правильно просуваються, то їх альткойн показує кращий рух за цінами, ніж ті альткойни, які давно на ринку.

У жовтні повинен вийти GRAM, там зараз триває тестнет. Також є інформація про те, що інвестори намагаються продати свої монети, тим самим порушуючи умови договору. Скоріше за все, в жовтні буде випущена базова версія, не з усіма функціями. Але з огляду на те, що ICO Дурова було, практично, найуспішнішим в світі, є всі шанси на те, що GRAM буде успішний.
+2


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Коментар #1: 30 вересня 2019 15:36
Написав: Catcher — група: Гості  
Публікацій: 0   |   Коментарів: 0
Однозначно в Karbo
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?