Запущена майннет BitTorrent File System

CryptoExplorer         Немає коментарів         BitTorrent
124 перегляди
Генеральний директор TRON і BitTorrent, Джастін Сан, оголосив в Твіттері, що майннет BitTorrent File System (BTFS) вже доступна.

Новий протокол, який буде інтегрований в BitTorrent, перебував на етапі тестування, тепер він доступний кожному. BTFS вже має більше 3000 нових нод, що робить мережу BitTorrent ще більш масштабованою і децентралізованою.

Серед особливостей файлової системи BitTorrent - можливість видаляти файли і папки з локальних користувацьких нод безпосередньо з командного рядка, а також завантажувати BTFS-ноду за допомогою приватного ключа, сід-фраз через BIP39.

Однією з переваг цього протоколу є забезпечення децентралізованої системи управління серверами, яка має переваги в безпеці і надійності, що дозволяють уникнути перешкод під час обривів або атак типу «відмова в обслуговуванні» (DDoS).

Як повідомляється в прес-релізі, до кінця року токени BTT будуть поступово інтегруватися в файлову систему BitTorrent, створюючи стимули для використання продукту і дозволяючи користувачам заробляти токени.

Хосту (користувачеві, який буде зберігати файли на жорсткому диску) буде гарантовано винагороду в токенах BTT. Насправді ця функція доступна для програми BitTorrent Speed вже декількох місяців і дає переваги понад 100 мільйонам користувачів мережі BitTorrent.

Як заявляв Джастін Сан, ця програма змусить багатьох користувачів взаємодіяти з криптовалютою, оскільки на гаманець кожного буде нараховано 10 токенів BTT.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах