Новий прогноз по головній криптовалюті від великого німецького банку

CryptoExplorer         Немає коментарів    
231 перегляд
Один з провідних німецьких банків Bayerische Landesbank (BayernLB) опублікував аналітичну роботу, в якій поділився прогнозом щодо майбутньої ціни Bitcoin. При цьому спираються експерти у своїх припущеннях на такий показник, як S2F (stock-to-flow ratio) - співвідношення резервів і приросту або число випущених активів до тих, що знову надходять на ринок.

На їхню думку, саме цей показник є індикатором реальної «твердості» активу. І в цьому плані Bitcoin дуже схожий на золото. У цього дорогоцінного металу, на думку експертів банку, високе відношення S2F. Але якщо золото заробляло його протягом тисячоліть, то в код Bitcoin воно було закладено від початку.


Перевага пропозиції над новою емісією - важлива характеристика для грошового біржового товару, йдеться в роботі. Але не всі активи можуть нею похвалитися. Наприклад, у паладію низьке відношення S2F (невелика пропозиція щодо випуску), в зв'язку з чим він не може виконувати функцію грошей.

Також експерти банку стверджують, що найвигідніше співвідношення резервів і приросту (як у золота) головна криптовалюта продемонструє після халвінгу 2020 року, коли винагорода за блок знизиться до 6,25 BTC. У прогнозі йдеться про запаморочливу вартість в $90 000, яку Bitcoin може досягти.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах