Додаток від Parity дозволяє перетворити старий смартфон в «холодний ефіріум-гаманець»

CryptoExplorer         Немає коментарів         Ethereum
270 переглядів
Parity Technologies випустила нову версію Parity Signer - мобільного додатку, який «перетворює старий смартфон в апаратний гаманець».

У середу компанія представила нову бета-версію програми (V3), яка дозволяє створювати або відновлювати акаунти в блокчейнах Ethereum'а і Polkadot, а також безпечно підписувати транзакції без підключення до інтернету. Додаток доступний для завантаження на App Store і Google Play.

Офлайн-гаманці забезпечують досить високий рівень захисту від хакерських атак і шкідливих програм. Компанія рекомендує залишати смартфони, на яких запущено додаток, в режимі польоту. «Для забезпечення безпеки ваших коштів телефон ніколи не повинен бути підключений до інтернету або до пристрою, що підключений до інтернету (наприклад, до комп'ютера)», - пише компанія.

При створенні облікового запису користувачі отримають фразу відновлення (сід) і вибирають PIN-код для підписання транзакцій. Для передачі підписаної транзакції в мережу використовується стандартний QR-код.

Код Parity Signer повністю відкритий.

Parity - це компанія, засновниками якої є колишня керівник відділу безпеки Ethereum Foundation Ютта Штайнер і співзасновник Ethereum, Гевін Вуд. У січні компанія Parity отримала грант в розмірі $5 млн. Від Ethereum Foundation.

Варто зазначити, що додаток Parity не єдиний, який забезпечує безпечне зберігання Ефіру «на рівні апаратного гаманця». У минулому році компанія MyEtherWallet, провайдер популярного Ethereum-гаманця, представила додаток MEWconnect для iOS (пізніше і для Android). Додаток MEWconnect зберігає закритий ключ в зашифрованому вигляді на смартфоні - для доступу до гаманця досить просканувати додатком QR-код на сайті MyEtherWallet.com, який відкриває аккаунт через p2p-з'єднання.
0
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах