Криптобіржа Coinsbit оголошує про випуск власних токенів CNB + Airdrop

CryptoExplorer         Немає коментарів         Coinsbit Airdrop
296 переглядів
Криптовалютна біржа Coinsbit оголосила про випуск власної монети платформи - токена CNB. Випуск приурочений до IEO біржі - з його допомогою команда Coinsbit планує отримати додаткові ресурси на розвиток платформи. Для власників токенів на майданчику будуть діяти унікальні умови - зниження торгових комісій і значні знижки на послуги біржі (лістинг і проведення IEO), розмір яких може досягати 50%.

Через 12 місяців після проведення IEO біржа зобов'язується почати викуп токенів у бажаючих їх продати, на що буде виділятися 25% квартального прибутку підприємства. Однак уже через 6 місяців токени почнуть прийматися для оплати послуг біржі.

Загальна емісія токенів відбуватиметься трьома траншами і складе 1 500 000 000 штук. Перша третина розподіляється між зареєстрованими учасниками платформи в ході AirDrop до проведення IEO, друга буде продана в рамках IEO, третя ж складе резервний фонд. Всі нереалізовані монети будуть підлягати утилізації, також як і монети, отримані в рахунок оплати послуг біржі з дисконтом.

AirDrop відбуватиметься в сім етапів, і розмір одержуваних ними токенів буде залежати від того, як давно вони були зареєстровані на платформі: найраніші послідовники отримають 5000 токенів, а недавно зареєстровані по 500 монет. Всього в ході AirDrop буде роздано 400 млн токенів.

Також, на цьому етапі буде діяти реферальна програма, де кожен користувач зможе отримати токени за рефералів, зареєстрованих по їх реферальних посиланнях, а також рефералів 2-го і 3-го рівнів. За кожен з рівнів можна буде отримати 250, 150 і 100 токенів відповідно.

На цьому етапі буде проведено 3 раунди IEO і один приватний токен-sale. Максимальна реалізована емісія на цьому етапі складе 450 000 000 токенів. На цьому етапі також буде діяти реферальна програма, де кожен користувач зможе отримати токени за рефералів, зареєстрованих по їх посиланнях, а також рефералів 2-го і 3-го рівнів (5, 3 і 2% від суми покупки реферала відповідно). Всього на реферальну програму відпущено 50 млн. токенів.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах