Airdrop від криптовалютної біржі KickEX

CryptoExplorer                 KickEX Airdrop
104 перегляди
KICKEX - це нова "просунута" криптовалютна біржа з найнижчими торговими комісіями і найвигіднішою реферальною програмою. Стандартна комісія складає: 0.075%/0.1%. Також ви зможете знизити свою комісію практично до 0% завдяки біржовій програмі лояльності.

Наші трейдери - це наші партнери. Ми цінуємо внесок кожного у розвиток KICKEX і пропонуємо кращу партнерську програму на ринку. Отримайте посилання, запросіть друзів і створіть свою мережу. Ваші друзі, які встигнуть зареєструватися до запуску біржі, примножать ваші бонуси на 2 як тільки почнуть торгувати. Приєднуйтеся вже сьогодні, запрошуйте своїх друзів і максимізуйте свій дохід ще до запуску


, - говориться на сайті біржі.

Передова торгівельна платформа обміну цифровими активами, яка використовує підхід банківського рівня до архітектури і безпеки і пропонує унікальні торгові інструменти, такі як функціональний торговий термінал зі смарт ордерами і зручним конструктором для них.

Також біржа пропонує:

  • Кешбек на всі торги: заробляйте токени KEX в залежності від обсягу торгів. Чим більше ви торгуєте, тим більше токенів отримуєте.
  • Смарт-ордери: торгуйте як професіонал, використовуючи прості інструменти для створення смарт-ордерів, ковзаючого стопа і подвійного стопа. Автоматизуйте ваші дії, налаштувавши просунутий ковзаючий і подвійний стоп.

Як отримати airdrop на біржі KickEX


На поточний момент існує два варіанти отримання airdrop'у: 1 000 KICK або 10 000 KICK. Скористатися ви можете тільки одним з варіантів.
Якщо ви реєструєтеся за нереферальним посиланням, то отримуєте 1 000 токенів KICK, якщо за реферальним - 10 000 KICK.

Отримати 1 000 токенів KICK


Щоб безкоштовно отримати airdrop на суму 1 000 токенів KICK зареєструйтеся на сайті за цим посиланням (нереферальне). Після реєстрації обов'язково підтвердьте свою електронну пошту (вам прийде лист). Увійшовши в свій аккаунт ви побачите, що вам нараховано 1 000 KICK.

Отримати 10 000 токенів KICK


Щоб безкоштовно отримати airdrop на суму 10 000 токенів KICK зареєструйтеся на сайті за цим посиланням (реферальне). Після реєстрації обов'язково підтвердьте свою електронну пошту (вам прийде лист). Увійшовши в свій аккаунт ви побачите, що вам нараховано 10 000 KICK.

В своєму аккаунті ви зможете знайти своє персональне реф-посилання. Скопіюйте його і поширюйте на спеціалізованих майданчиках в мережі. Таким чином ви зможете істотно збільшити свій баланс на аккаунті криптовалютної біржі KickEX.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах