Cardano: запуск Shelly або поїдання черевика

CryptoExplorer         Немає коментарів         Cardano
279 переглядів
Засновник Cardano, Чарльз Хоскінсон, заявив, що з'їсть свій черевик (або тістечко у вигляді черевика), якщо цього року не вийде оновлення Proof-of-Stake (PoS) під назвою Shelly.

Я неодноразово заявляв, що якщо Shelly не запуститься в цьому році, я з'їм свій черевик


, - написав Хоскінсон в Твіттері.


Я вважаю, що саме зацікавлена тестова мережа запустить Shelly. Я розумію, що деякі тролі розводять FUD (страх, невпевненість і сумнів) і чекають заяви про те, що ми не вкладаємося в терміни, але Shelly неодмінно запустить децентралізацію Cardano, пули для стейкінгу і винагороди


, - додав Хоскінсон.

У відео він зауважив, що запуск тільки тестової мережі не замотивує на створення пулів для стейкінгу тільки тому, що «ми хочемо перевірити теорію ігор».

Таким чином, прийнято рішення запустити так звану зацікавлену тестову мережу, термін, якого ми раніше не чули. Це звучить дещо суперечливо, тому, що в цій тестовій мережі зароблятимуться справжні токени Cardano (ADA).

Як ви, можливо, знаєте, в даний час Cardano повністю централізована, а нодами управляє Cardano Foundation і компанія Хоскінсона.

У зв'язку з цим очевидно, що планується зробити знімок всіх адрес і залишків на балансі і включити їх в тестову мережу, щоб люди почали займатися стейкінгом.

Тестова мережа - свого роду звичайна мережа, що працює в лабораторних умовах, де люди тестують, чи все добре працює, перевіряють наявність помилок, можливість стейкінгу токенів і злому мережі.

З цієї причини токени тестових мереж зазвичай не мають ніякої вартості, ними можна погратися і нічого не втратити в разі втрати. Однак в даному випадку токени повинні бути справжніми.

Запуск Proof-of-Stake, який насправді є запуском мережі (зараз це всього лише база даних), був намічений на перший квартал 2018 року, потім на перший квартал 2019 року, тепер мова йде про перший квартал 2020 року.

Для максимальної ефективності і безпеки значна частина стейкінгу (близько 80%) повинна бути делегована декільком групам пулів для стейкінгу (близько 100 є розумним числом)


, - заявили в компанії.

Схоже, в Cardano користувачів підштовхують до пулів, що робить мережу набагато менш децентралізованою.

У 2017 році під час ICO Cardano привернув неймовірні 108 844,5 біткойна, зараз вони коштують близько мільярда доларів. Як ми бачимо, Cardano Foundation - досить багата організація.

Холдери Cardano, однак, дуже бідні, так як з лютого 2018 року актив втратив близько $28 млрд.


Виходить, падіння Cardano склало 97%, і зовсім незрозуміло, чим займався проект протягом двох років, починаючи з грудневого піку, коли Хоскінсон продав частину своєї криптовалюти.

Можна було б подумати, що будуть готові смарт-контракти, але в дійсності немає нічого, крім бази даних, керованої Хоскінсоном.

База даних, яка ніким не використовується, підтримує всього 1000 транзакцій в день або близько того. За допомогою цих 100 пулів її можна буде децентралізувати, але зараз в мережі ви нічого не можете зробити, оскільки немає смарт-контрактів, та й взагалі нічого немає.

Незважаючи на заяви, що це буде блокчейн 3 покоління, це навіть не покоління 0.1, а просто база даних або простий шар для забезпечення розрахунків.

Як бачите, зараз шанси на поїдання взуття Хоскінсоном досить високі.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах