Чому сатоші повинні стати основою розрахунків при Bitcoin-платежах

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin
244 перегляди
Один з користувачів Твіттера під ніком DrBitcoinMD поділився думками про можливі причини страху потенційних нових користувачів перед криптовалютами. Як вважає ентузіаст, це дроби і десяткові числа. Багато людей банально не зовсім розуміють, що можна купувати невеликі частини Bitcoin, а викладати суму відразу за весь BTC - необов'язково. Адже, навіть з врахуванням недавнього падіння, на сьогоднішній день ціна Bitcoin становить близько $8000.


У свою чергу, навіть поділ BTC на фракції викликає нерозуміння з боку потенційних покупців. Навряд чи хтось зорієнтується, якщо побачить ціну 0.0001 BTC. Але можливо, якщо замість цього використовувати вказівку цільної суми в сатоші, набагато більше людей були б готові розщедритися на пару доларів.

Сатоші - найменша складова частина Bitcoin, названа на честь творця криптовалюти Сатоші Накамото. У кожному Bitcoin міститься 100 мільйонів сатоші. Цікаво те, що ця одиниця настільки мала, що не здатна навіть компенсувати комісію за переказ самої себе. Але, наприклад, 100 тисяч сатоші вже будуть коштувати в районі 7.9 долара.

Сатоші найбільш часто використовуються Bitcoin-кранами або ботами, які виплачують мізерні частки Bitcoin за перегляд реклами або виконання певних завдань. Зауваження та задумка DrBitcoinMD, звичайно, мають право на життя. Але треба пам'ятати про те, що на всіх криптобіржах все одно існує мінімальний поріг на введення і виведення коштів, так що вкладення невеликої суми може стати причиною виникнення проблем.

Проблема переходу на сатоші полягає ще й в тому, що вони дуже малі, тому навіть декілька десятків сатоші не дозволять відкрити угоду на біржі. А друга проблема в тому, що зараз в світі є більш дешеві і інтуїтивно зрозумілі криптовалюти, ніж Bitcoin. Але це не допомогло їм набрати популярність.

Як вважає дехто, поки ще просто не настав підходящий момент для переходу на сатоші. Хтось із послідовників в Твіттері зазначив, що ця ідея здається найбільш реальною, коли ціна Bitcoin перевищить 100 тисяч доларів.

Шлях до «повномонетного» підходу


Насправді перехід на сатоші можна розглядати як потенційну можливість повноцінного перекладу екосистеми Bitcoin на менші за номіналом монети. І, можливо, це повністю змінить сприйняття найбільшої криптовалюти. Якщо зараз люди прагнуть накопичити побільше Bitcoin, то в майбутньому ми будемо збирати сатоші, щоб зібрати заповітний один BTC. А він до того моменту буде коштувати набагато більше.

Частково застосовність сатоші можна розглядати в контексті «гіпербіткойнізаціі». Так називають потенційно можливий сценарій, коли Bitcoin буде домінувати над усіма валютами в світі. У такому устрої перехід на сатоші дійсно буде мати сенс. Але до тих пір основна частина пропозиції BTC буде контролюватися великими ходлерами або Bitcoin-китами, яким належать тисячі монет.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах