
Гаманець буде доступний в окремому додатку і всередині Telegram. Користуватися ним зможуть лише особи старші 18 років, якщо їм це не забороняє закон. Гаманець також заборонили для осіб, які перебувають під санкціями або проживають в країні, на яку накладено санкції (про які санкції йде мова, не уточнюється).
При втраті доступу до гаманця адміністрація не зможе відновити обліковий запис. Компанія також не збирає особисту і необхідну для ідентифікації інформацію: резервні фрази, паролі, відкриті і закриті ключі.
Компанія і її співробітники знімають з себе відповідальність за будь-які збитки користувача, що перевищують $10, а також за будь-які втрачені токени Gram і кошти в інших валютах;
Компанія залишає за собою право в будь-який час і з будь-якої причини призупинити або відключити обліковий запис користувача.
Усі транзакції гаманця будуть перевірятися і записуватися в блокчейні. Компанія також заперечує контроль над блокчейном TON. Telegram не гарантує, що деталі транзакції перевірять і підтвердять в блокчейні.
На операцію в TON можуть накласти комісію, але її розмір і вид компанія також не контролює. Компанія зазначає, що відповідальність за сплату податків несе користувач.
У правилах зазначено, що треті особи зможуть надавати свої послуги і контент, пов'язаний з гаманцем, але відповідальність за збитки та шкоду Telegram нести не буде: компанія попереджає, що «використання блокчейну TON здійснюється на свій страх і ризик».
24 вересня Telegram вперше офіційно згадала блокчейн-платформу TON, про яку стало відомо в кінці 2017 року. Компанія пообіцяла інвесторам здійснити запуск до 31 жовтня, в іншому випадку, вона зобов'язується повернути вкладені кошти.