Telegram опублікувала правила користування гаманцем Grams Wallet

CryptoExplorer         Немає коментарів         Telegram гаманець
321 перегляд
Telegram опублікувала правила використання криптовалютного гаманця Grams Wallet. Компанія відзначила, що він пов'язаний з TON, але уточнила, що не контролює блокчейн-платформу.

Гаманець буде доступний в окремому додатку і всередині Telegram. Користуватися ним зможуть лише особи старші 18 років, якщо їм це не забороняє закон. Гаманець також заборонили для осіб, які перебувають під санкціями або проживають в країні, на яку накладено санкції (про які санкції йде мова, не уточнюється).

При втраті доступу до гаманця адміністрація не зможе відновити обліковий запис. Компанія також не збирає особисту і необхідну для ідентифікації інформацію: резервні фрази, паролі, відкриті і закриті ключі.

Компанія і її співробітники знімають з себе відповідальність за будь-які збитки користувача, що перевищують $10, а також за будь-які втрачені токени Gram і кошти в інших валютах;

Компанія залишає за собою право в будь-який час і з будь-якої причини призупинити або відключити обліковий запис користувача.

Усі транзакції гаманця будуть перевірятися і записуватися в блокчейні. Компанія також заперечує контроль над блокчейном TON. Telegram не гарантує, що деталі транзакції перевірять і підтвердять в блокчейні.

На операцію в TON можуть накласти комісію, але її розмір і вид компанія також не контролює. Компанія зазначає, що відповідальність за сплату податків несе користувач.

У правилах зазначено, що треті особи зможуть надавати свої послуги і контент, пов'язаний з гаманцем, але відповідальність за збитки та шкоду Telegram нести не буде: компанія попереджає, що «використання блокчейну TON здійснюється на свій страх і ризик».

24 вересня Telegram вперше офіційно згадала блокчейн-платформу TON, про яку стало відомо в кінці 2017 року. Компанія пообіцяла інвесторам здійснити запуск до 31 жовтня, в іншому випадку, вона зобов'язується повернути вкладені кошти.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах