Основні оновлення Bitcoin відбудуться в 2020 році

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin
825 переглядів
Bitcoin ніколи не вирізнявся швидким впровадженням технологічних рішень, покликаних вирішити всі існуючі проблеми. Bitcoin-спільнота завжди воліла поступові оновлення, незалежно від того, наскільки агресивно рекламувалися ці нововведення.

Ось що з цього приводу в Твіттері написали фахівці BitMEX Research:

Навряд чи у Bitcoin'а трапиться раптовий технологічний прорив, який забезпечить користувачам масштабованість і конфіденційність. Він продовжить поступово вдосконалюватися, причому оновлення корисні не тільки самі по собі - важливо те, що вони також доповнюють одне одного.



У BitMEX вважають, що в цьому році у Bitcoin'а не буде ніяких проривів, але в 2020-2021 роках з'являться важливі оновлення екосистеми: нова схема цифрового підпису, відома як Schnorr, і ще одне доповнення під назвою Taproot.

Оновлення спроектовані таким чином, щоб одночасно покращувати масштабованість і конфіденційність.


Основною причиною протиріч, згідно з дослідженням BitMEX, була, ймовірно, відсутність чіткої аргументації та пояснень з приводу такого підходу до розвитку криптовалюти. Суперечки і обговорення не дали ніякого результату, крім незмінних затримок з випуском нових оновлень.

Проте, одним з найбільш важливих і великих нововведень стало Тимчасове блокування на рівні сценарію (CheckLockTimeVerify або CLTV), яке було реалізоване командою розробників Bitcoin core в другій половині 2015 року. Це дозволило застосовувати тимчасове блокування до вихідних даних транзакцій, замість проведення окремих транзакцій і, отже, більш оптимально управляти рухом коштів.

Цей патч був запропонований відомим розробником Bitcoin Core, Пітером Тоддом. З впровадженням CLTV користувачі Bitcoin змогли здійснювати більші транзакції дешевше і швидше, ніж зазвичай, повною мірою використовуючи переваги блокчейну.

Як і багато минулих нововведень, CLTV зустріло опір, особливо з боку прихильників форку Bitcoin SV, який назвав «ідею поганою» і «паразитичним протоколом».

Потім настала черга Відносного блокування, яке було введене в середині 2016 року. Відповідно до правил консенсусу в полі nSequence [частина введення кожної транзакції] змінювалися деякі значення, що дозволяло поставити «відносний час блокування». Як вказувалося в Bitcoin Wiki, це дозволяло «вказувати ранній час додавання вхідних даних в блок ...».

Впровадження SegWit або Segregated Witness теж затягнулося - проти виступили деякі майнери і провідні криптобіржі. Оскільки оновлення вийшло як програмний форк, учасники спільноти змогли самостійно вирішити для себе, використовувати SegWit чи ні. Всі незгодні можуть продовжувати використовувати існуюче програмне забезпечення повної ноди без особливих проблем. Це оновлення протоколу було прийнято після успішної реалізації аналогічної задачі в мережі Litecoin, декількома місяцями раніше.

Повільне впровадження також можна пояснити ризиками потенційної вразливості, що виникають в процесі великих оновлень. Нещодавно розробник Lightning, Рості Рассел, виявив помилку в проектах Lightning, яка могла призвести до втрати істотної кількості Bitcoin. Навіть незважаючи на те, що помилка була виправлена, вона встигла наробити шуму і посіяти сумніви в спільноті.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?