AMD VEGA Frontier Edition - перші тести в майнінгу

CryptoExplorer         Немає коментарів         AMD відеокарта VEGA майнінг
290 переглядів
На просторах інтернету стали з'являтися перші тести в майнінгу недавно випущеної відеокарти AMD Radeon VEGA Frontier Edition. Відеокарта була протестована на ОС Windows 10 Pro з драйверами Radeon Crimson 17.6. Перший тест для майнінгу ZCash на алгоритмі Equihash за допомогою програми-майнера Claymor`s Zcash AMD miner v12.5 провалився, тому, що майнер не зміг працювати з цією відеокартою і видав помилку "Can not build OpenCL program for GPU 0".


При запуску Optiminer виникає подібна помилка, майнер не може знайти OpenCL пристроїв. Майнер Claymor`s для ETH так само не почав працювати з новою відеокартою AMD Radeon VEGA Frontier Edition.


Решта алогритмів протестовані за допомогою NiceHash Benchmark.Повторний тест на алгоритмі LBRY через різкі стрибки складності під час першого тесту.


Також користувачем була зроблена спроба розгону по ядру на + 100Mhz і пам'яті + 200Mhz через що система втрачала стабільність і зависала.


На сьогоднішній день AMD Radeon VEGA Frontier Edition не може скласти конкуренцію відеокарті Nvidia GTX1080ti, тому, що програє на всіх алгоритмах, в деяких випадках, більше ніж в два рази.


На даний момент купівля таких карт для майнінгу буде не виправдана через високу ціну, енергоспоживання і низьку продуктивність в майнінгу. Що б оцінити VEGA на популярних алгоритмах DaggerHashimoto і Equihash прийдеться почекати, коли випустять нові драйвери під цю карту або розробники програм-майнерів звернуть на цю карту увагу.

0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах