Робота над клієнтом Tumblebit наближається до завершення

CryptoExplorer         Немає коментарів         Stratis Bitcoin гаманець Tumblebit
236 переглядів
Адам Фіксор (Adam Ficsor), творець гаманця Hiddenwallet - SPV-клієнта, що використовує бездовірчий анонімний платіжний хаб Tumblebit, повідомив на цьому тижні про швидке завершення ще одного проекту - N-Tumblebit з інтеграцією Tor.

Ще в серпні 2016 року пілотна модель Tumblebit зацікавила багатьох прихильників Bitcoin в якості можливого бездовірчого платіжного хабу. Після виходу "Білої книги" проекту, розробники, включаючи авторів документу, приступили до створення платформи. Спочатку Адам Фіксор співпрацював з командою Stratis, працюючи над створенням заснованого на Tumblebit гаманця Breeze, проте потім він вирішив створити на основі Tumblebit власний гаманець. У травні цього року Фіксор анонсував перший реліз гаманця Hiddenwallet. На його думку, це «серйозний крок на шляху до того, щоб повернути Bitcoin-у анонімність».

І ось чергова новина - 9 липня Фіксор оголосив про інтеграцію Tor в свій проект під назвою N-Tumblebit. В описі проекту на Github він заявляє:

Це останній серйозний етап, який додасть реалізації протоколу Tumblebit повну анонімність для Bitcoin-а. Далі підуть користувацький інтерфейс, усунення помилок і оптимізація.


Крім Фіксора, в роботі над проектом беруть участь і інші розробники - Ніколас Дорье (Nicolas Dorier) і Етан Хільман (Ethan Heilman). Для успішного функціонування клієнта N-Tumblebit потрібно NET Core SDK 1.0.4, і повністю синхронізований клієнт Bitcoin Core 0.13.1 з підтримкою RPC. Незважаючи на те, що користувацький інтерфейс працює, а усунення помилок добігає кінця, за словами Ніколаса Дорье, все ще залишається багато недоробок.

Під час анонсу інтеграції Tor з платформою Tumblebit прозвучало запитання, що означає модель взаємозамінного Bitcoin-а.

Bitcoin дає можливість кожному бути банком. Такий спосіб використання вимагає підходу, орієнтованого більше на приватність, ніж на використання традиційних інститутів


, - пояснює Адам Фіксор.

Якщо ми не покращимо взаємозамінність Bitcoin-а, ви можете почати жити ідеальним життям, в якому ви будете не тільки дотримуватися правил свого уряду, а й очікувань всіх людей, з якими вам доводилося контактувати в цьому світі.


В даний час відразу кілька програмістів працюють над тим, щоб повністю підготувати Tumblebit до запуску і, судячи з усього, протокол з кожним днем все більше наближається до реальності.
0
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах