Одіозний Джон Макафі пророкує Bitcoin-у зліт вище $ 500 тис.

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin
282 перегляди
Першопроходець в сфері кібербезпеки навмисно привернув неабияку увагу до своєї персони, після чого приступив до просування ICO для свого нового майданчику. Не доводиться сумніватися в тому, що колоритний творець першого комерційного антивіруса - геній програмування. Але мало хто знає, що це не єдиний талант Джона Макафі, якого по праву можна назвати ще і генієм маркетингу.

Буквально за один день профіль Макафі в соціальних мережах, де він зробив дуже сміливі заяви на тему Google і Bitcoin, привернув неабияку увагу преси.

Перш за все, він назвав онлайн-пошуковик мерзенним монстром, що порушує права на конфіденційність, загрозою для людської гідності і пообіцяв пустити Google під укіс за допомогою свого нового проекту.

Але на цьому він не зупинився, розбурхавши учасників крипто-індустрії своїм прогнозом про те, що через три роки ціна Bitcoin досягне позначки в 500 тисяч доларів. Макафі навіть примудрився «підкріпити» свій прогноз одіозною бравадою, яка послужила ідеальною наживкою для журналістів, звиклих на полювання на помітні заголовки.

Переконавшись, що його пости в Twitter привернули загальну увагу в спільноті криптовалют, Макафі приступив до просування нового токену під «скромною» назвою McAfee Coin (MCF).

Цікаво, що продаж цього токену буде здійснюватися в рамках одного з двох первинних розміщень монет (ICO), запланованих в цілях підтримки McAfeeXL - акселератора і фонду венчурного капіталу, який допомагає хакерам будувати власний блокчейн і системи на базі штучного інтелекту в Китаї.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах