Samourai випустив інструмент Bitcoin Afterburner для роботи з завислими транзакціями

CryptoExplorer         Немає коментарів         Samourai Wallet гаманець Bitcoin
266 переглядів
Samourai Wallet популярний у користувачів як гаманець, який ставить на перше місце безпеку і конфіденційність.

Нещодавно команда розробників гаманця створила інструмент, який допомагає боротися з проблемою переповнення блоків. Новий додаток під назвою Bitcoin Afterburner дозволяє клієнтам різних Bitcoin-гаманців "підстьобнути" транзакції, який зависли через низькі комісії.
Додаток працює для всіх транзакцій, які було надіслано або отримано і сумісний з усіма гаманцями BIP 39 і BIP 44, наприклад, Mycelium, Blockchain.info, Airbitz і Electrum.

Анонімний генеральний директор Samourai Wallet дав інтерв'ю, в якому він розповів про концепцію нового інструменту.

Afterburner - ще один приклад того, як ми експериментуємо і відкриваємо нові шляхи монетизації нашого бізнесу, не вдаючись до прийняття фіатних валют або піддаючи наших користувачів проходженню процедур KYC / AML


, - сказав він.

Samourai Wallet монетизував додаток, додавши комісію в 5.99 долара для роботи з завислими транзакціями. Ця комісія додана в CPFP (child-pays-for-parent) транзакції, які використовуються для збільшення комісії майнерам. CPFP - процес, за допомогою якого одержувач транзакції може витратити входи непідтвердженої транзакції, використавши їх в новій транзакції, у якій більш високі комісійні (і стимулювати майнерів на одночасний прийом в блок обох транзакцій).

За словами генерального директора гаманця, складно порівнювати їх інструмент з акселераторами транзакцій від ViaBTC і BTC.com

Afterburner - НЕ позамережевий інструмент, що підходить тільки до певного майнера. Навпаки, Afterburner транслює транзакцію всім майнерам, використовуючи стандартну P2P-мережу. Всі майнери мережі борються за нові транзакції з більш високими комісіями і наш метод часто працює набагато швидше, ніж майнери, які включають транзакції тільки в свої блоки. Afterburner багато в чому став захисною дією по відношенню до майнерів, які відкидали активацію SegWit і транслювали порожні блоки, деякі з цих майнерів використовують TX Accelerators.


Засновник Samourai Wallet зазначає, що Afterburner вже встановила пристойна кількість користувачів, проте мало хто заплатили за «стимуляцію». Через кілька днів після того, як компанія випустила Afterburner, пакети ненадісланих транзакцій, які збільшували комісійні і час підтвердження, повністю зникли. Комісійні, запитувані для підтвердження наступного блоку, впали з 300 до 25 Сатоші за байт. Як тільки mempool (черга з непідтверджених транзакцій) знову заповниться, за словами генерального директора гаманця, компанія зможе краще зрозуміти потенціал додатку.

Відповідаючи на запитання, чому, на його думку, інші оператори гаманців не пропонують подібного сервісу, президент компанії відповів:

Багато операторів гаманців - з незрозумілих причин це саме ті, які найкраще фінансуються - не докладали ніяких зусиль для грамотної оцінки комісійних зборів до недавнього часу. Помилковий напрямок роботи, метою якого було зробити гаманець для всіх, призвів до створення непридатних для звичайних користувачів гаманців. Samourai, з самого початку, враховував інтереси реальних користувачів Bitcoin-а


, - зазначив він.

Говорячи про новий додаток, генеральний директор зазначив, що Samourai Wallet по замовчуванню надає той ж функціонал, що і Afterburner. Додаток було створено, щоб дозволити користувачам будь-якого гаманця, сумісного з BIP44, "підстьобнути" свої завислі транзакції за допомогою CPFP. Президент компанії сподівається, що якщо користувачам сподобається новий сервіс, то вони перейдуть на гаманець Samourai.

У доповненні до прискорення CPFP, багато просунутих користувачів зможуть приєднатися до прискорення на базі RBF (replace-by-fee), яке також є в гаманці. Обидві опції будуть доступні для користувачів Samourai Wallet безкоштовно.
0
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах