Китайські магазини почали боротися з «безкоштовною орендою відеокарт»

CryptoExplorer         Немає коментарів         Китай відеокарта майнінг
389 переглядів
В останні місяці зростання курсів криптовалют викликали активну скупку відеокарт майнерами. Деякі магазини настільки втомилися від нав'язливих покупців, що навіть тимчасово призупинили продаж придатних для майнінгу відеокарт.

У китайській роздрібній торгівлі існує ще одна проблема, оскільки місцевий закон про захист прав споживачів дозволяє останнім повертати комп'ютерні компоненти в магазин протягом семи днів з моменту покупки без пояснення причин.

Цією можливістю почали користуватися підприємливі покупці, які купували кілька відеокарт, активно експлуатували їх в майнінгу протягом семи днів, а потім повертали в магазин в обмін на 100% вартості.

Разом, витрати таких підприємливих майнерів становили тільки оплата доставки, якщо така була і електроенергія. За інформацією від місцевого порталу EXPreview, один китайський магазин втомився терпіти практику «безкоштовної оренди відеокарт» і виключив моделі NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti / 1080/1070/1060 і AMD Radeon RX 580/570/480/470 з програми «безумовного» повернення.

Тепер під це правило потрапляють тільки більш дешеві моделі відеокарт, які не користуються попитом серед майнерів. Добросовісні покупці мають можливість повернути будь-які відеокарти при наявності дефекту або несправності.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах