Музична платформа на блокчейні хоче зібрати 18 мільйонів в ході ICO

CryptoExplorer         Немає коментарів         ICO Musiconomi
121 перегляд
Стартап Musiconomi збирається змінити світову музичну індустрію за допомогою блокчейну. А для цього компанія почала ICO, щоб продавати всім бажаючим свої токени (маркери). Кампанія зі збору коштів триватиме з 27 липня по 28 серпня і її метою є отримання еквіваленту $ 18 мільйонів.

В цілому буде продано 100 мільйонів токенів, які дадуть доступ до різних можливостей цієї музичної блокчейн-платформи. Метою її створення є надання якісного стрімінгового сервісу. Також, завдяки Musiconomi, музиканти, їх слухачі і критики зможуть отримувати винагороду за свої зусилля. А використання блокчейну дозволить усунути з музичної індустрії посередників, які привласнюють собі основну частину доходу від діяльності музикантів.

На відміну від Spotify, Google Music і Pandora, новий сервіс запрошує до участі всіх, а не тільки музикантів. При цьому, засновник проекту вважає, що сервіс буде особливо корисний для незалежних музикантів, твори яких не дуже добре продаються в традиційній музичній індустрії.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?